Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez fragles » Pn wrz 05, 2011 6:46 am

Dzięki

Jadę dziś do tego salonu i zobaczę co to za moto.
Obrazek
GS500E ------> CBF600N :)
fragles
Maniak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): Pn maja 30, 2011 1:23 pm
Wiek: 46
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez klemens » Pn wrz 05, 2011 7:41 am

Co do tego drugiego: ja patrzę jak zwykle od dupy strony, czyli najpierw oceniam wydech. Jakim cudem moto o takim przebiegu ma wydech (kolektor i rury) koloru fabrycznego? Na fotkach nie widać, czy jest czymś zeszlifowany czy wymieniony. Po co?
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez fragles » Pn wrz 05, 2011 7:43 am

mówimy o tym z honda plaza?

Tam jest jakiś nalot na nim. Ale jak rozumiem powinien być większy tak?
Dziś tam jadę (za jakieś półtorej godziny), to oblukam.
Obrazek
GS500E ------> CBF600N :)
fragles
Maniak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): Pn maja 30, 2011 1:23 pm
Wiek: 46
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Sebuś » Pn wrz 05, 2011 10:15 am

Kolektory sa jak najbardziej oki!

Mój ma taki sam przebieg, a jak miały więcej osadu na sobie to wystarczyło trochę pracy z pasta Aluchrom ;)
Avatar użytkownika
Sebuś
Użytkownik
 
Posty: 118
Dołączył(a): So lip 30, 2011 1:35 pm
Motocykl: 1050

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez 4kowal » Pn wrz 05, 2011 10:17 am

Ten czarny miesiąc temu stał po 19900 PLN, ale nie mogli znaleźć kupca więc obniżyli do 18900.
Potarguj się, to może jeszcze trochę zejdą.
Obrazek
Avatar użytkownika
4kowal
Maniak
 
Posty: 1305
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:38 pm
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: CBF600SA '08
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Basti » Pn wrz 05, 2011 10:33 am

ilek napisał(a):Sprzedam swoja CBF1000 ABS-nowy model:

http://camel-bike.otomoto.pl/honda-cbf- ... 66636.html


dlaczego nie ma uczciwych sprzedających :bash: . moto po szlifie na prawą stronę uszkodzony wydech i osłona silnika, a jest napisane " bezwypadkowy ".
Avatar użytkownika
Basti
Miłośnik
 
Posty: 554
Dołączył(a): Śr lis 17, 2010 5:25 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Wiek: 46
Motocykl: HONDA CBF 1000 A7

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Basti » Pn wrz 05, 2011 10:49 am

ilek napisał(a):Do sprzedania Honda CBF1000 z 2007 roku.

http://camel-bike.otomoto.pl/honda-cbf- ... 20220.html


bez wątpienia moto po przygodzie klamka, otarcia na owiewkach, crashpad, kierownica i ciężarki nieoryginalne, obcięte mocowanie tablicy rejestracyjnej, co wg mnie nie dyskwalifikuje tej sztuki trzeba sprawdzić organoleptycznie i odbyć jazdę próbną. przy niewielkim nakładzie finansowym i czasowym można doprowadzić do stanu prawie salonowego, no i trzeba się targować.
Avatar użytkownika
Basti
Miłośnik
 
Posty: 554
Dołączył(a): Śr lis 17, 2010 5:25 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Wiek: 46
Motocykl: HONDA CBF 1000 A7

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez 4kowal » Pn wrz 05, 2011 11:09 am

Basti napisał(a):
ilek napisał(a):Sprzedam swoja CBF1000 ABS-nowy model:

http://camel-bike.otomoto.pl/honda-cbf- ... 66636.html


dlaczego nie ma uczciwych sprzedających :bash: . moto po szlifie na prawą stronę uszkodzony wydech i osłona silnika, a jest napisane " bezwypadkowy ".

Wynika to pewnie z faktu, że sprzedawcy wykorzystują definicje wypadku wedle której wypadek drogowy to: (z Wiki)
"zdarzenie w ruchu drogowym, gdzie jeden lub więcej uczestników ruchu drogowego bierze udział w zdarzeniu, w wyniku którego uczestnik ruchu drogowego został ranny lub doszło do jego śmierci".
Bez rannych i zabitych jest chyba kolizja.

Tak samo jak sprzedawcy wycwanili się i często nie piszą już przebieg, tylko stan licznika. :hammer:
Z tego właśnie względu czasem opłaca się pojechać do Niemiec. Samochody i motocykle są droższe niż u nas, ale mniej kantują.
Obrazek
Avatar użytkownika
4kowal
Maniak
 
Posty: 1305
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:38 pm
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: CBF600SA '08
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez mart » Pn wrz 05, 2011 11:53 am

4kowal napisał(a):....
Z tego właśnie względu czasem opłaca się pojechać do Niemiec. Samochody i motocykle są droższe niż u nas, ale mniej kantują.

łatwo powiedzieć... co mam zrobić, jechać do niemcowni na chybił-trafił? szukać na mobile.de i jechać kilkaset kilometrów, z gwarancją 50/50, że trafię na uczciwego a nie na tureckiego handlarza? Ja samochody zmieniam rzadko (poprzedni miałem 10 lat), motocykle tez niechętnie, więc kontaktów nie mam...
powoli się rozglądam, pytam, czytam, kto kogo zna, kto kogo poleca. W końcu chyba będę musiał znaleźć handlarza, który sprowadzi motocykl w dobrym stanie (i zarobi sobie na tym, co mu się należy, jeśli nie wciska kitu). Albo znowu zdesperowany pójdę do moto-topu... stoi tam liter za 22,9 kzł i 600tka za 17,2.
Pętla powoli się zaciska - chętny na moją cbf nie odpuszcza i jest zdecydowany, więc muszę już szukać konkretnie.
Avatar użytkownika
mart
Znawca
 
Posty: 457
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 12:49 pm
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Wiek: 50
Motocykl: DL650

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Basti » Pn wrz 05, 2011 12:14 pm

mart napisał(a):
4kowal napisał(a):....
Z tego właśnie względu czasem opłaca się pojechać do Niemiec. Samochody i motocykle są droższe niż u nas, ale mniej kantują.

łatwo powiedzieć... co mam zrobić, jechać do niemcowni na chybił-trafił? szukać na mobile.de i jechać kilkaset kilometrów, z gwarancją 50/50, że trafię na uczciwego a nie na tureckiego handlarza? Ja samochody zmieniam rzadko (poprzedni miałem 10 lat), motocykle tez niechętnie, więc kontaktów nie mam...
powoli się rozglądam, pytam, czytam, kto kogo zna, kto kogo poleca. W końcu chyba będę musiał znaleźć handlarza, który sprowadzi motocykl w dobrym stanie (i zarobi sobie na tym, co mu się należy, jeśli nie wciska kitu). Albo znowu zdesperowany pójdę do moto-topu... stoi tam liter za 22,9 kzł i 600tka za 17,2.
Pętla powoli się zaciska - chętny na moją cbf nie odpuszcza i jest zdecydowany, więc muszę już szukać konkretnie.


na allegro jest wystawionych kilka literków przejżyj oferty, może ktoś z braci forumowej będzie mieszkał w pobliżu, podjedzie i sprawdzi moto , ty przy okazji się odwdzięczysz :cheers: .
Avatar użytkownika
Basti
Miłośnik
 
Posty: 554
Dołączył(a): Śr lis 17, 2010 5:25 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Wiek: 46
Motocykl: HONDA CBF 1000 A7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości