Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Monte Christo » Cz lis 22, 2012 9:24 am

A mnie córka Turosa nie dziwi :tongue: . Ostatnio słyszałem od kumpla, którego żona w szkole pracuje, że w dzisiejszych czasach w szkole na lekcji potrafią się onanizować 6-letnie dzieci :eek: Tak więc Turos i jego rodzicielstwo w wieku 24 lat nie jest już chyba niczym niezwykłym :msn-wink:

Jestem zaś zdumiony, nawet przez chwilę o tym nie pomyślałem, że to forum urośnie rangą do miary kłótni lub kto woli wymiany zdań pomiędzy sprzedawcą zewnętrznym - nie będącym członkiem naszego Klubu - i potencjalnym kupującym naszym forumowiczem. Pomijam zakupy forumowicz kontra forumowicz.
W życiu bym się nie spodziewał, że sprzedawca moto zarejestruje się na tym forum po to, aby dementować to co ktoś widział lub to co ktoś ocenia. Nie próbuję mówić, czy to jest dobre, czy złe ale nie sądziłem, że ten dział będzie spełniał takie funkcje :smile:
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Tiarus » Cz lis 22, 2012 9:43 am

Monte Christo napisał(a):w szkole na lekcji potrafią się onanizować 6-letnie dzieci

Ja wiem, że zasady się zmieniły, ale 6 lat to za moich czasów była zdaje się zerówka, a tam nawet w szkole trudno byłoby mówić o "lekcjach".

Monte Christo napisał(a):Jestem zaś zdumiony, nawet przez chwilę o tym nie pomyślałem, że to forum urośnie rangą do miary kłótni lub kto woli wymiany zdań pomiędzy sprzedawcą zewnętrznym - nie będącym członkiem naszego Klubu - i potencjalnym kupującym naszym forumowiczem. Pomijam zakupy forumowicz kontra forumowicz.
W życiu bym się nie spodziewał, że sprzedawca moto zarejestruje się na tym forum po to, aby dementować to co ktoś widział lub to co ktoś ocenia. Nie próbuję mówić, czy to jest dobre, czy złe ale nie sądziłem, że ten dział będzie spełniał takie funkcje :smile:


Nie wiem czy "urośnie rangą" to dobre określenie - raczej zostanie zdegradowane, ale stąd pytanie, czy schodzimy to poziomu onetu.
Swoją drogą - już kiedyś padło propo, żeby osoba nawet świeżo zarejestrowana nie mogła tam (w sensie w bazarze) pisać do uzyskania odpowiedniej liczby postów. W praktyce sprowadzałoby się to do tego, że odpowiedniczka "Korby" zarejestrowałaby się, nawaliła te 5/10/15 postów gdzie popadnie, a następnie wylała swoje żale.
Niemniej - temat daje do myślenia.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez MisiekK » Cz lis 22, 2012 10:11 am

Tiarus napisał(a): W praktyce sprowadzałoby się to do tego, że odpowiedniczka "Korby" zarejestrowałaby się, nawaliła te 5/10/15 postów gdzie popadnie, a następnie wylała swoje żale.
Niemniej - temat daje do myślenia.

I właśnie dlatego wolę obecną wersję. W razie czegoś jest jeden post z wylewaniem żalów / pomyj a nie dziesięć :P
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Turos » Cz lis 22, 2012 10:16 am

Glub był najbliżej, bo dziewczynę zaraziłem do motocykli :) pierwsze kroki już poczynione, pojeździła po podwórku, potem ze mną jako plecaczek i jej się to spodobało i już odkłada na kurs w przyszłym roku :)
heh, na córkę jeszcze za wcześnie :P

tak, koleżanka z pracy w moim wieku miała już 1 dziecko :)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7621
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Aydaho » Cz lis 22, 2012 10:21 am

Słuchajcie - dobrze że gość wszedł i napisał swoje zdanie. Probował bronić swego. Jednak ja jako Klient napisałem ku przestrodze ponieważ moje doświadczenie z kupnem srebrnej CBFy było totalnie odmiennne od wyobrażenia zakupu w ASO.

I chyba każdy z Was zrobiłby podobnie.


Ale z drugiej strony załatwiłem Wam 10% rabatu na akcesoria w Motoriscie wiec jakis szacun się należy :naughty:


ps. swoją drogą - następnym razem będąc w Motoriscie będę dzwonił do gościa żeby uniknąć nieporozumień relacji Szef <-> pracownik
Avatar użytkownika
Aydaho
Użytkownik
 
Posty: 173
Dołączył(a): Pn wrz 03, 2012 6:10 am
Lokalizacja: W-wa
Wiek: 47
Imię: Adam
Motocykl: CBF 600 SA '12
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Tiarus » Cz lis 22, 2012 10:24 am

Ale my nie o nim teraz rozprawiamy :sly: :lamo:

Ale co prawda, to prawda - dobrze.
Przynajmniej poziom był odpowiedni, bez osobistych wycieczek.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez malina666 » Cz lis 22, 2012 10:30 am

Przemek Budnicki właściciel Motoristy jest facetem z pasją. Jezdzi motocyklem oraz jest czynnym uczestnikiem naszego teamu Honda Motorista na zawodach Gymkhany. W moim mniemaniu różni się od typowego sprzedawcy, który wraca do domu i nie chce już mysleć o pracy. Wraz z żoną są zapalonymi motocyklistami i ludzmi którzy do innych ludzi podchodzą z szacunkiem. Przemek to wporządku człowiek i dlatego chciał sie wytłumaczyc z zaistniałej sytuacji. Zależy mu na klientach i broni swojego honoru. Mam nadzieję ze teraz bede miał ze 20% zniżki w Motoriście ;)
Avatar użytkownika
malina666
Użytkownik
 
Posty: 46
Dołączył(a): Śr sie 29, 2012 11:57 am
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 41
Imię: Łukasz
Motocykl: Suzuki Sv 650 N
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Aydaho » Cz lis 22, 2012 11:40 am

malina666 napisał(a):Przemek Budnicki właściciel Motoristy jest facetem z pasją. Jezdzi motocyklem oraz jest czynnym uczestnikiem naszego teamu Honda Motorista na zawodach Gymkhany. W moim mniemaniu różni się od typowego sprzedawcy, który wraca do domu i nie chce już mysleć o pracy. Wraz z żoną są zapalonymi motocyklistami i ludzmi którzy do innych ludzi podchodzą z szacunkiem. Przemek to wporządku człowiek i dlatego chciał sie wytłumaczyc z zaistniałej sytuacji. Zależy mu na klientach i broni swojego honoru. Mam nadzieję ze teraz bede miał ze 20% zniżki w Motoriście ;)



też tak myślę .. natomiast tego co sprzedawcy mówią nie pochwalam ... a wnikając w szczegóły sprzedawca biegał pytać o cene i gwarancje - na nic nie uzyskał zgody ... może jest inny własciciel jeszcze :kwasny:
Avatar użytkownika
Aydaho
Użytkownik
 
Posty: 173
Dołączył(a): Pn wrz 03, 2012 6:10 am
Lokalizacja: W-wa
Wiek: 47
Imię: Adam
Motocykl: CBF 600 SA '12
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Pablo » Cz lis 22, 2012 11:50 am

Witam,

ponawiam prośbę o ocenę wystosowaną do Was na 113 stronie (post ze zdjęciami i wyżej).

Dzięki

Paweł
Ostatnio edytowano Cz lis 22, 2012 2:19 pm przez Pablo, łącznie edytowano 1 raz
"Nie rozmawiaj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"
Pablo
Nowicjusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn paź 15, 2012 3:00 pm
Wiek: 40
Imię: Paweł

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez raphi » Cz lis 22, 2012 12:30 pm

Nie było mnie tu trochę i takie kwiatki. Mam nadzieję, że sprawa wyjaśniona. Patrząc na sprawę Motoristy z boku mój szacunek dla szefa firmy za odważne wyjaśnienia. To w moim prostym rozumowaniu świadczy o tym, że Motoriście zależy na dobrym imieniu i mimo pewnych niedociągnięć przy ofercie/telefonach/oględzinach ostatecznie widzimy że szef firmy trzyma poziom. A pracownicy czasami mogą narobić firmie szkody podchodząc do klienta z właściwym sobie poziomem zaniżając ten firmowy.

Dla wszystkich szkoła jest taka, że dziś ściemy przy sprzedaży wyłażą na światło dzienne godząc sprzedawcę prosto w serce bo nie ma dla firmy nic gorszego niż publiczny, zły PR. A stracić zaufanie można jak widać łatwo i niezwykle szybko. Trzeba się napracować by je odzyskać. Z drugiej strony my, kupujący, co pokazuje m.inn. ten dział są dosyć mocno wyczuleni na wszelkie, nawet najmniejsze watpliwości eskalując czasem sprawę do rangi oszustwa.

Ja tam bym się trzymał uczciwości i ludzkiego podejścia. Doświadczenie podpowiada, że to ułatwia życie wszystkim.

Trochę się emocjonalnie zrobiło :) Tak jakoś nie w naszym stylu :cool:
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości