CBF 1000 Częstochowa

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

CBF 1000 Częstochowa

Postprzez Leopoldos » So maja 31, 2014 9:05 am

Ledwo byłem w powitalni i już mam pierwsze pytanie.
Czy może ktoś oglądał to moto http://otomoto.pl/honda-cbf-1000a-abs-2 ... 34754.html
Przynajmniej przebieg wygląda na w miarę realny?
Co sądzicie? Jak dla mnie świeci jak psu..., ale może to go nie dyskwalifikuje.
Pozdrawiam
Leopoldos
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt maja 30, 2014 7:49 am
Imię: Leopold
Motocykl: Transalp 600
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 Częstochowa

Postprzez bushmaster » So maja 31, 2014 4:59 pm

Nie kupuj od handlarza, zwłaszcza, jeśli pojazd jest sprowadzony.

Tu wyjaśnienie dlaczego (filtr nałożony tylko na rocznik, co prawda chodzi o EZ a nie produkcję, ale w przybliżeniu to to samo):

http://suchen.mobile.de/motorrad/honda-cbf-1000.html?useCase=MiniSearch&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&__lp=24&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=cbf+1000&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&negativeFeatures=EXPORT&lang=de&frequence=DAILY

Spójrz teraz na ceny najtańszych egzemplarzy, dolicz przejazd, opłaty i prowizję handlarza i... porównaj z ceną modelu z ogłoszenia. Chyba dostał w prezencie od rodziny :msn-wink:
Avatar użytkownika
bushmaster
Maniak
 
Posty: 1117
Dołączył(a): Cz sty 10, 2013 2:38 pm
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: CBF 1000 FA '13
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 Częstochowa

Postprzez Polbaj » So maja 31, 2014 8:31 pm

A ja na Twoim miejscu bym pojechał obejrzeć jeśli nie masz daleko bo firma Motoport jest mi trochę znana. Sam chciałem u nich kupić moto, ale nie zdążyłem , bo mnie ktoś uprzedził. Te linki do aukcji w Niemczech , które kolega podał raczej potwierdzają cenę tej CBF-y z Motoportu...popatrz na przebiegi niemieckich i tej w Częstochowie.....i sprawa jasna...ale wiadomo, ostrożność i zimna głowa wskazana.
Mój rumak http://hoonda.pl/viewtopic.php?f=26&t=2867


Błąd jest przywilejem filozofów,
tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Avatar użytkownika
Polbaj
Miłośnik
 
Posty: 782
Dołączył(a): N maja 20, 2012 12:22 pm
Lokalizacja: Katowice
Wiek: 45
Imię: Paweł
Motocykl: Honda CBF600 SA `04
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 Częstochowa

Postprzez Leopoldos » N cze 01, 2014 5:07 am

Niestety mam trochę daleko do Częstochowy ponieważ mieszkam pod Warszawą. A szkoda bo chyba chętnie bym ją zobaczył. Wiem, że od handlarza się nie kupuje, ale czasem może się coś udać znaleźć. Z drugiej strony trudno mi jakoś uwierzyć, że motek w wieku około 7 lat nigdy nie leżał i to nie zależnie od tego, kto go sprzedaje. Pytanie tylko jak leżał. Czy rama i lagi nietrafione itd.
Leopoldos
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt maja 30, 2014 7:49 am
Imię: Leopold
Motocykl: Transalp 600
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 Częstochowa

Postprzez rupert » N cze 01, 2014 7:36 am

Kupuje, ale zachowując wzmożoną ostrożność. Jak moto zdrowe, to warto. Napisano, że ma przebieg potwierdzony, warto przejrzeć papiery. Większość handlarzy to *uje, ale nie jest to reguła. Koniecznie trzeba obejrzeć ucha silnika na mocowaniach crashpadów.
Może ktoś z okolicy podjedzie obejrzeć.
Cena atrakcyjna, albo kombinowany, albo okazja.
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: CBF 1000 Częstochowa

Postprzez Leopoldos » N cze 01, 2014 7:40 am

Gdyby ktoś, jakoś przypadkiem przejeżdżał obok tego komisu i zerknął okiem na tego rumaka byłbym bardzo wdzięczny. Może by się coś rozjaśniło...
Znalazłem na innym forum trochę opinii o tym sprzedawcy. Generalnie chłopcy kupuję powypadki i składają u siebie w serwisie do kupy. To w sumie nie problem, gdyby mówili co i jak było robione, a z tym już podobno jest gorzej. :devil:
Leopoldos
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt maja 30, 2014 7:49 am
Imię: Leopold
Motocykl: Transalp 600
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości