Prośba o ocenę CBF500A na pierwszy motocykl

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Prośba o ocenę CBF500A na pierwszy motocykl

Postprzez Wojteksos » Pt wrz 19, 2014 7:53 am

Witam wszystkich,
tak jak pisałem jakiś czas temu w swoim przywitaniu poszukuję dla siebie pierwszego motocykla. Ze względu na nikłe doświadczenie motocyklowe stwierdziłem, że najbardziej rozsądnym wyborem będzie Honda CBF500 z ABS. Podczas motobazaru na Służewcu w maju widziałem tę oto sztukę:
http://otomoto.pl/honda-cbf-cbf-500-M4022040.html
Z zewnątrz nie zauważyłem niczego niepokojącego jednak w tamtym okresie bardzo łatwo mogło mi coś umknąć (nie miałem jeszcze prawka a był to pierwszy motocykl, który widziałem i uległem efektowi ochów i achów).
Czy moglibyście rzucić okiem na zdjęcia i ewentualnie coś podpowiedzieć? Może ktoś już oglądał ten motocykl i może podzielić się spostrzeżeniami? Mile widziana ewentualna pomoc przy oględzinach ;).
Od maja motocykl cały czas wisi na otomoto z niezmienioną ceną - czy nie wydaję się ona Wam nieco wygórowana? Co prawda na mobile.de CBF500A z tego rocznika chodzą po 2000 - 3000 EUR więc może ten akurat egzemplarz ma "normalną" cenę.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc i pozdrawiam,
Wojtek
Avatar użytkownika
Wojteksos
Użytkownik
 
Posty: 84
Dołączył(a): Śr maja 28, 2014 8:43 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 34
Imię: Wojtek
Motocykl: CBF
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o ocenę CBF500A na pierwszy motocykl

Postprzez Tiarus » Pt wrz 19, 2014 11:42 am

Lusterka ma nieoryginalne, nie wiem czy nie wymienione ciężarki, strasznie wyplakowana, łańcuch wygląda jak dla mnie nieciekawie, osłona łańcucha też wymieniona, ale to wygląda na fanaberię właściciela, a nie jakiś problem.
Licznik w milach i łańcuch w takim stanie to pewnie sprowadzony z Anglii, a te z kolei mają opinię przejść po kurierce. Póki nie miały dzwona to żaden problem, bo CBFa serducho ma jak dzwon!
Moim zdaniem cena nie jest kosmiczna, alee jak stoi od maja, to wskazana wzmożona czujność, bo ładne VIPki schodzą na pniu.
Na plus, że ma gmole.

Więcej nie widzę na tych fotach.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Prośba o ocenę CBF500A na pierwszy motocykl

Postprzez Wojteksos » So wrz 20, 2014 3:30 pm

Dzięki wielkie :)
A co sądzicie o tym?
http://allegro.pl/honda-cbf500-07-pl-do ... 87429.html
Avatar użytkownika
Wojteksos
Użytkownik
 
Posty: 84
Dołączył(a): Śr maja 28, 2014 8:43 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 34
Imię: Wojtek
Motocykl: CBF
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości