Proszę o ocenę CBF 600 - Łódzkie

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Proszę o ocenę CBF 600 - Łódzkie

Postprzez maniekst17 » Wt wrz 23, 2014 8:10 pm

Witajcie,
znalazłem na aukcji moto które mnie zainteresowało ponieważ już od jakiegoś czasu szukam CBFki dla siebie.
Ta którą upatrzyłem w necie jest delikatnie ( tak wygląda na zdjęciach ) uszkodzona. Chciałbym Was prosić o ocenę czy ten motocykl jest wart ceny 9500 zł bo za tyle ostatecznie właściciel może ją sprzedać.

Te uszkodzenia bym sobie naprawił podczas okresu zimowego, żeby móc na wiosnę pojawić się na trasie z Wami :beer:

Honda jest sprowadzona z Niemiec od kobiety.
Podaje link do strony:

http://otomoto.pl/honda-cbf-600s-M4143396.html

Liczę na Wasze uwagi i spostrzeżenia.
maniekst17
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn wrz 22, 2014 4:27 pm
Lokalizacja: Sochaczew
Wiek: 43
Imię: Mariusz
W siodle: 100-200 kkm

Re: Proszę o ocenę CBF 600 - Łódzkie

Postprzez Romek » Śr wrz 24, 2014 5:06 am

do poprawek lakierniczych to po szlifie albo jak od kobiety to duże prawdopodobieństwo że nie dawała rady panować nad maszyną pod względem jej ciężaru. Obniżony . Ciekawe po jakiego grzyba ? Pewnie amor wykitował ale nie od wagi kobiety i wstawił inny źle dopasowany. Jest jeszcze niewielkie prawdopodobieństwo że kobieta miała 140 cm i po to został obniżony ale to nie Varadero. Plus to kufry.
Avatar użytkownika
Romek
Miłośnik
 
Posty: 731
Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 4:00 pm
Motocykl: CBF 1000A
W siodle: <100 kkm

Re: Odp: Proszę o ocenę CBF 600 - Łódzkie

Postprzez nocny » Śr wrz 24, 2014 10:48 am

Malo istotne ale brak plyty pod kufer centralny i chyba brakuje stelarzy do kufrów bocznych. Czy tobie odpowiada ze moto jest obniżane? Jesli jesteś normalnego wzrostu to ja na twoim miejscu bym takiego nie brał.
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Proszę o ocenę CBF 600 - Łódzkie

Postprzez maniekst17 » Śr wrz 24, 2014 3:00 pm

Dzięki za zainteresowanie. Nie wiem czemu został wymieniony amortyzator. Ja mam 178 cm wzrostu i nie mam pojęcia czy ten motor będzie dla mnie za niski. Może wypowie się ktoś kto ma doczynienia z takim motocyklem tylko nie obniżonym. Jeśli chodzi o te uszkodzenia to mi nie przeszkadzają bo sobie je naprawie przez zimę. Bardziej interesuje mnie to czy warto jest jechać i rozmawiać o kupnie tego motocykla tym bardziej że ja od strony mechanicznej wcale się na tym nie znam.
maniekst17
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn wrz 22, 2014 4:27 pm
Lokalizacja: Sochaczew
Wiek: 43
Imię: Mariusz
W siodle: 100-200 kkm

Re: Proszę o ocenę CBF 600 - Łódzkie

Postprzez nocny » Śr wrz 24, 2014 9:13 pm

maniekst17 napisał(a):Dzięki za zainteresowanie. Nie wiem czemu został wymieniony amortyzator. Ja mam 178 cm wzrostu i nie mam pojęcia czy ten motor będzie dla mnie za niski. Może wypowie się ktoś kto ma doczynienia z takim motocyklem tylko nie obniżonym. Jeśli chodzi o te uszkodzenia to mi nie przeszkadzają bo sobie je naprawie przez zimę. Bardziej interesuje mnie to czy warto jest jechać i rozmawiać o kupnie tego motocykla tym bardziej że ja od strony mechanicznej wcale się na tym nie znam.


Wszystko jasne jeśli ty masz 178 cm to nie bierz tego moto. Moto obniżone nigdy nie będzie miało takich samych parametrów jak oryginał. Dodatkowo nie wiesz kto i jak to robił. Imho obniżanie motocykla to ostateczność dla niskich osób, lepiej według mnie poszukać motocykla który fabrycznie będzie odpowiedni. Nie jestem też pewny czy warto pchać się w koszta aby przywrócić ten zawias to stanu fabrycznego.
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Proszę o ocenę CBF 600 - Łódzkie

Postprzez Robertus » Cz wrz 25, 2014 11:33 am

Bak ma wgniotke z prawej strony ?
Robertus
Użytkownik
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz wrz 25, 2014 11:25 am
Lokalizacja: Brzesko
Wiek: 37
Imię: Robert
Motocykl: CBF 600 NA
W siodle: <100 kkm

Re: Proszę o ocenę CBF 600 - Łódzkie

Postprzez Tiarus » Pt wrz 26, 2014 8:03 pm

No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości