Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Cz mar 05, 2015 10:08 pm

Cały czas poluję na CBF-ę 500 z ABS-em i w oko wpadło mi takie ogłoszenie:
http://otomoto.pl/honda-cbf-500-z-abs-n ... 56347.html
Wiem, że przy takiej cenie większości z Was opadają ręce, ale może to akurat ten jedyny zacny egzemplarz w niskiej cenie? ;)
Widzicie coś na zdjęciach?

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Pt mar 06, 2015 1:04 pm

Śruba mocująca tłumik nieoryginalna, brak śruby na prawym secie, porysowany zadupek prawy, / chyba że to odbija się tak światło :wacko: / co w połączeniu z nieoryginalną śrubą może świadczyć o niezłym szlifie. Jak na 29 tys. przebiegu to tarcze hamulcowe nieźle zjechane, szczególnie przednia, oraz pokrywa zębatki zdawczej ponadnormatywnie wytarta. Ponadto odpicowana do sprzedaży, że głowa mała.To tyle może powiedzieć laik. Teraz pora na starych wyjadaczy :biggrin:

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Pt mar 06, 2015 3:52 pm

Jakoś dziwnie zużyta gumka na dźwignie zmiany biegów. Reszta jak napisał Dyzio

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Pt mar 06, 2015 8:57 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):Śruba mocująca tłumik nieoryginalna, brak śruby na prawym secie, porysowany zadupek prawy, / chyba że to odbija się tak światło :wacko: / co w połączeniu z nieoryginalną śrubą może świadczyć o niezłym szlifie. Jak na 29 tys. przebiegu to tarcze hamulcowe nieźle zjechane, szczególnie przednia, oraz pokrywa zębatki zdawczej ponadnormatywnie wytarta. Ponadto odpicowana do sprzedaży, że głowa mała.To tyle może powiedzieć laik. Teraz pora na starych wyjadaczy :biggrin:

Zadupek, moim zdaniem, wygląda ok. Po prostu nabłyszczyli go tak, że wszystko się odbija ;). Na przednią tarczę również zwróciłem uwagę. Wygląda na mocno zużytą.
Pokrywa zębatki wyciera się z czasem, czy zależy to od użytkującego, który np. ma koślawe nogi? :)
Nie mogę się dopatrzeć brakującej śruby na secie. Mógłbyś wskazać, w którym miejscu?

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Wt mar 24, 2015 4:41 pm

bak ma wgniotkę, zegary chyba były rozbierane - w dziwnym miejscu wgięcie

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Wt mar 24, 2015 4:57 pm

Trzeba dodać jeszcze koszty rejestracji w PL :)
Tłumaczenie dokumentów itp

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Wt mar 24, 2015 5:17 pm

Zacznijmy od tego, że to handlarz, a nie osoba prywatna jak stoi w ogłoszeniu.

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Wt mar 24, 2015 6:52 pm

Ja wczoraj kupiłem analogiczną CBF500. Kosztowała z grubsza 2x tyle...

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Wt mar 24, 2015 7:18 pm

Żeś nie powiedział wcześniej, że będzie... ;p

Re: Kolejna CBF 500 ABS... Zduńska Wola

Wt mar 24, 2015 8:14 pm

raphi napisał(a):Ja wczoraj kupiłem analogiczną CBF500. Kosztowała z grubsza 2x tyle...


No bo wiesz u nas w PL handlarze to filantropi kupują maszyny w DE, opłacają pucują u sprzedają z upustem 30% :clap: to samo jest z samochodami. Sorry, jeśli ktoś mi oferuje pojazd sprowadzany, który jest o od 40 do 10% tańszy od maszyny o takich samych parametrach w pl to omijam szerokim łukiem
Odpowiedz