NC700X Wysoka k/Wadowic

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez kostakis » N mar 15, 2015 12:11 pm

Proszę uprzejmie o rzucenie okiem i ocenę NC-ka.
http://otomoto.pl/honda-nc-nc-700-rok-2 ... 30454.html
Cena, jak dla mnie jest odpowiednia. Znów egzemplarz z Francji ale za chwilę będę zdesperowany :|
Avatar użytkownika
kostakis
Użytkownik
 
Posty: 76
Dołączył(a): Pt kwi 18, 2014 8:27 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 47
Motocykl: szukam nc700x
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez mario2007 » N mar 15, 2015 1:41 pm

takie bezwypadkowe nc700x z 2013 roku kosztuje 4 koła euro w krajach z których one trafiają do nad wisłę i odrę :beer: /nawet takie gołe w ryj jak to .../ . tak że przeszłość tego motka jest jasna i oczywista - pytanie co mu było i jak zostało naprawione . jak przez sekundę się zastanawiałem nad podmianką na tigera 800 w zeszłym tygodniu , to chętnych miałem kilku natychmiast - wszyscy poznikali jak powiedziałem że chcę 23 koła za w pełni wyposażone nc700x - trzy kufry hondy , centralka hondy , grzane manetki hondy , komplet deflektorów , wysoka szyba , leon karbonowy itp itd - moto ma niecałe 6000 kilometrów , książkę serwisową i nie było bezwywrotkowe . przewaliło sie na lewą stronę w garażu niemca i przygniotło mu lewą stopę :beer: . dzieki temu zapłaciłem mniej bo stało rok i niemiec się kurował w międzyczasie tracąc ochotę do jazdy ... . tak że powodzenia w szukaniu ładnego enceka .
mario2007
Użytkownik
 
Posty: 56
Dołączył(a): Pn paź 06, 2014 6:13 pm
Imię: mariusz
Motocykl: tiger 800 , pcx
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez RAV » N mar 15, 2015 1:45 pm

Czy mi się wydaje, że klamki ma powyginane jak bycze rogi :question:
Avatar użytkownika
RAV
Użytkownik
 
Posty: 145
Dołączył(a): N sie 05, 2012 9:42 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 48
Imię: Rafał
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez Wesoły Dyzio » N mar 15, 2015 2:37 pm

RAV napisał(a):Czy mi się wydaje, że klamki ma powyginane jak bycze rogi :question:

Powyginane, powyginane. Poza tym, zasysowana lekko prawa owiewka.
Ostatnio edytowano Pn mar 16, 2015 8:33 am przez Wesoły Dyzio, łącznie edytowano 1 raz
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez kostakis » N mar 15, 2015 3:01 pm

RAV napisał(a):Czy mi się wydaje, że klamki ma powyginane jak bycze rogi :question:


Może to kwestia perspektywy? :)
Ale faktycznie, z tym, że powyginane chyba nie, bo obu symetrycznie by chyba nie wyginali. Może raczej nie oryginalne.
Avatar użytkownika
kostakis
Użytkownik
 
Posty: 76
Dołączył(a): Pt kwi 18, 2014 8:27 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 47
Motocykl: szukam nc700x
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez mario2007 » N mar 15, 2015 3:27 pm

przepraszam - 4500 euro kosztuje w tej chwili najtańsza nc700x z 2013 roku . klamki są powyginane , może prawa jest mniej /pewnie łatwiej wygiąć na zewnątrz jak wyprostować , szkoda 100 pln na nową przecież / , tak naprawdę to te zdjęcia są z wyjątkowej dooopy - zapewne specjalnie , mało widać to klient przyjedzie z daleka i kupi bo nie ma niczego w zapasie a całkiem źle nie wygląda :biggrin: . handlarza trudno rozryzc , poza tym że oszczędza na wszystkim i łata co się da . wszyscy handlarze oszczędzają np na nalepce abs - jak brakuje to bankowo lagi prostowane albo wymieniane a błotnik łatany i lakierowany . to takie małe drobiazgi .

ja nc700x szukałem pół roku , w końcu kupiłem w październiku 2014 taką jak chciałem - no może poza tym że kufry wessało po drodze / do dzisiaj się nie wyjaśniło czy niemiec nie dał /nie odpisuje na maile / czy firma transportowa zakosiła . no i lewa manetka popękała jak upadł motek na lewą strone - wkurza to że kosztuje 700 pln w serwisie . natomiast wolę sam poprawiać niepoprawiane i jestem wdzięczny znajomemu że mi ten motocykl znalazł - przypadkowo ...
mario2007
Użytkownik
 
Posty: 56
Dołączył(a): Pn paź 06, 2014 6:13 pm
Imię: mariusz
Motocykl: tiger 800 , pcx
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez kostakis » N mar 15, 2015 8:06 pm

Dziękuję za cenne uwagi. Tych bawolich rogów faktycznie nie zauważyłem a przeglądnąłem wszystkie zdjęcia bardzo uważnie. To pokazuje jak jeszcze się nie znam.
Ale z drugiej strony, przecież, jest taki Armed Bike w Warszawie, raczej nie firma krzak, która sprzedaje podobne w podobnej cenie i daje 2-letnią gwarancję. Też klecą z rozbitków?
Ja sam nie popoprawiam ewentualnych uszkodzeń, więc szukam takiego, który nie będzie wymagał żadnych poprawek, ale nie mam więcej niż 19-20 kzł.
Avatar użytkownika
kostakis
Użytkownik
 
Posty: 76
Dołączył(a): Pt kwi 18, 2014 8:27 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 47
Motocykl: szukam nc700x
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez mario2007 » N mar 15, 2015 8:26 pm

wszyscy klecą . 4500 x 4,2 = 18900 pln . a gdzie zarobek ? to samo po małej glebie kosztuje 3000 jak nie ma dużych szkód , po aukcji ubezpieczeniowej . jak są plastiki , lagi i lampa nawet podrapane /czyli są zawsze do wymiany.../ to już po aukcji kosztuje 1500 euro . i wtedy zaczyna się zabawa z używanymi gratami , lagami z allegro /polskie zamienniki są do każdego motocykla - jak oryginał :msn-wink: / klejeniem , prostowaniem malowaniem i oszczędzaniem . w polsce na aukcji też mozna kupić taki motocykl :cheers: , tylko trzeba wiedzieć gdzie i kiedy . tylko u nas jest tego bardzo mało a we francji i włoszech do cholery . tylko ze ubezpieczalnie ZAWSZE dają jeden kluczyk i ZAWSZE KASUJĄ książkę gwarancyjną - potem są opowieści że we włoszech nie wydają ksiażek gwarancyjnych , francuzi wszyscy to fleje i gubią na potęgę . nie ma książki to jest PO UBEZPIECZALNI CZYLI SKASOWANY , czytaj miał SZKODĘ CAŁKOWITĄ w rozumieniu ubezpieczyciela - koszt naprawy przekroczył 70% wartości motocykla . popatrzcie ile kosztują plastiki i lagi + robocizna 50 euro za godzinę netto i wiadomo o co chodzi . nie ma niewalonych pojazdów w polsce w cenach niższych niż niewalone pojazdy w normalnym kraju - nie ma i nie bedzie .
mario2007
Użytkownik
 
Posty: 56
Dołączył(a): Pn paź 06, 2014 6:13 pm
Imię: mariusz
Motocykl: tiger 800 , pcx
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez kostakis » N mar 15, 2015 9:13 pm

Odnoszę wrażenie, że te motocykle zamiast tanieć drożeją. Bo jeszcze w ub. roku można było znaleźć (i kupić) używane, z krajowej dystrybucji za 20-21 tysięcy (na tym forum nawet był taki), a teraz sprzedający min. 23 tysiące :(
Avatar użytkownika
kostakis
Użytkownik
 
Posty: 76
Dołączył(a): Pt kwi 18, 2014 8:27 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 47
Motocykl: szukam nc700x
W siodle: <100 kkm

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Postprzez mario2007 » N mar 15, 2015 9:34 pm

w pierwszym poscie napisałeś że jesteś zdesperowany - przed sezonem jest takich wiecej i zawsze jest drożej . kupuje się po sezonie - zawsze jest taniej .
mario2007
Użytkownik
 
Posty: 56
Dołączył(a): Pn paź 06, 2014 6:13 pm
Imię: mariusz
Motocykl: tiger 800 , pcx
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości