Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Pt mar 20, 2015 7:04 pm

Liczyłem raczej na ocenę konkretnych egzemplarzy a nie takie ogólne wykłady. Na tym forum są osoby, które potrafią dużo powiedzieć o motocyklu na podstawie fotek. Nie liczę na to że ktoś mi powie czy warto kupować ten czy tamten ale tylko czy warto jechać oglądać.

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

Pt mar 20, 2015 7:48 pm

Pax, pax. Konkretnie to masz tu:
http://suchen.mobile.de/motorrad/honda.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&lang=de&scopeId=MB&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=nc+700+x&minFirstRegistrationDate=2013-01-01

W moim przekonaniu w tym egzemplarzu cena jest za niska.

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

So mar 21, 2015 7:18 am

UWAGA UWAGA !!!!! byłem i jezdziłem i widziałem ten sprzet z Wysokiej bo mam pare km do niej. Klamka krzywa kierownica jaks powyginana klejony przedni błotnik i ten dziobek pod przednim reflektorem. Silnik raczej ok. Moto miało raczej przewrotke bo porysowane jest na pokrywach silnika i chyba hamulec tylny tez powyginany. Wszędzie widac jakies odpryski po kamieniach czy czyms dziwnym. Nie polecam. Gosciu całe życie handluje sprowadzanymi samochodami i wział go tak z ciekawości. Nie zna sie na tym kompletnie bo nei potrafił odpalić. Już bardzo długo stoi bo jezdziłem nim w tamtym roku w marcu. Dziekuje za uwage.

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

So mar 21, 2015 11:23 am

bushmaster napisał(a):Pax, pax. Konkretnie to masz tu:
http://suchen.mobile.de/motorrad/honda.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&lang=de&scopeId=MB&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=nc+700+x&minFirstRegistrationDate=2013-01-01

W moim przekonaniu w tym egzemplarzu cena jest za niska.



tak jak pisałem ...

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

So mar 21, 2015 11:31 am

fantomas86 napisał(a):UWAGA UWAGA !!!!! byłem i jezdziłem i widziałem ten sprzet z Wysokiej bo mam pare km do niej. Klamka krzywa kierownica jaks powyginana klejony przedni błotnik i ten dziobek pod przednim reflektorem. Silnik raczej ok. Moto miało raczej przewrotke bo porysowane jest na pokrywach silnika i chyba hamulec tylny tez powyginany. Wszędzie widac jakies odpryski po kamieniach czy czyms dziwnym. Nie polecam. Gosciu całe życie handluje sprowadzanymi samochodami i wział go tak z ciekawości. Nie zna sie na tym kompletnie bo nei potrafił odpalić. Już bardzo długo stoi bo jezdziłem nim w tamtym roku w marcu. Dziekuje za uwage.

O! I to jest konkret. Bardzo dziękuję.

Re: NC700X Wysoka k/Wadowic

N mar 22, 2015 7:41 am

A prosze :naughty:
Odpowiedz