Prośba o opinie SA i N

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 2:45 pm

Czołem
Wiem wiem, dopiero się zarejestrował i już coś chce.. :) Ale może z czasem się odwdzięczę ;)
Prośba o rzucenie okiem i ewentualne sugestie... Dwie maszyny i tak:
1. CBF 600 SA http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/motocykle-uzywane/oferta-motocykli/875-cbf-600-s-abs-wybierz-2008-wybierz-600.html
2. CBF 600 N http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/motocykle-uzywane/oferta-motocykli/867-cbf-600-n-wybierz-2008-wybierz-650.html
Co sądzicie na internetowy rzut oka o tych maszynach? Co myślicie o cenie? Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lip 03, 2015 4:18 pm

suhid napisał(a):Czołem
Wiem wiem, dopiero się zarejestrował i już coś chce.. :) Ale może z czasem się odwdzięczę ;)
Prośba o rzucenie okiem i ewentualne sugestie... Dwie maszyny i tak:
1. CBF 600 SA http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/motocykle-uzywane/oferta-motocykli/875-cbf-600-s-abs-wybierz-2008-wybierz-600.html
2. CBF 600 N http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/motocykle-uzywane/oferta-motocykli/867-cbf-600-n-wybierz-2008-wybierz-650.html
Co sądzicie na internetowy rzut oka o tych maszynach? Co myślicie o cenie? Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

Najważniejsze, że się przywitałeś, bo niektórzy mają z tym wielki problem. No i jesteśmy tu po to aby sobie pomagać. Co do tematu, jak porównywać N z S. Jeden lubi jak mu wiatr wali po łbie i podoba mu się własnie kształt N-ki, a inny nawet na to nie spojrzy, bo lubi moto zabudowane. Obydwa są w Hondzie Plaza, więc kupując u nich raczej masz gwarancję pewności, że stan techniczny pojazdu jest ok. W przypadku kupienia motocykla niezgodnego z umową, to mają przechlapane /oczywiście przede wszystkim w teorii /, ponieważ są autoryzowanym salonem i warsztatem i w razie czego nie mogą się zasłaniać niewiedzą lub nieznajomością tematu. Ponadto możesz zażądać przy zakupie oświadczenie, że motocykl jest bezwypadkowy. Motocykle są odpicowane do sprzedaży, więc więcej można się dowiedzieć na miejscu. Tak więc reasumując, wybór należy do Ciebie, musisz wybrać co bardziej Ci się podoba.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 5:01 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):
suhid napisał(a):Czołem
Wiem wiem, dopiero się zarejestrował i już coś chce.. :) Ale może z czasem się odwdzięczę ;)
Prośba o rzucenie okiem i ewentualne sugestie... Dwie maszyny i tak:
1. CBF 600 SA http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/motocykle-uzywane/oferta-motocykli/875-cbf-600-s-abs-wybierz-2008-wybierz-600.html
2. CBF 600 N http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/motocykle-uzywane/oferta-motocykli/867-cbf-600-n-wybierz-2008-wybierz-650.html
Co sądzicie na internetowy rzut oka o tych maszynach? Co myślicie o cenie? Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

Najważniejsze, że się przywitałeś, bo niektórzy mają z tym wielki problem. No i jesteśmy tu po to aby sobie pomagać. Co do tematu, jak porównywać N z S. Jeden lubi jak mu wiatr wali po łbie i podoba mu się własnie kształt N-ki, a inny nawet na to nie spojrzy, bo lubi moto zabudowane. Obydwa są w Hondzie Plaza, więc kupując u nich raczej masz gwarancję pewności, że stan techniczny pojazdu jest ok. W przypadku kupienia motocykla niezgodnego z umową, to mają przechlapane /oczywiście przede wszystkim w teorii /, ponieważ są autoryzowanym salonem i warsztatem i w razie czego nie mogą się zasłaniać niewiedzą lub nieznajomością tematu. Ponadto możesz zażądać przy zakupie oświadczenie, że motocykl jest bezwypadkowy. Motocykle są odpicowane do sprzedaży, więc więcej można się dowiedzieć na miejscu. Tak więc reasumując, wybór należy do Ciebie, musisz wybrać co bardziej Ci się podoba.


Dzięki! Oczywiście pojechałem dzisiaj obejrzeć maszyny i faktycznie łyknąłbym je jak młody pelikan bo pięknie przygotowane. Na szczęście wziąłem ze sobą wiaderko zimnej wody, żeby sobie łeb schłodzić;) Muszę wrócić z kimś kto z CBFkami jest "na Ty" :) Nie chciałbym wtopić na wstępie, choć masz rację, że w tym miejscu jakichś szrotów raczej nie powinno być. Rozumiem, że na rzut oka nie widzisz, żadnych akcji z typu bak nie z tego rocznika i tym podobne akcje? Może zadaję jeszcze głupie pytania, ale chwilę już obserwowałem forum i widziałem, że doradzaliście już wskazując że "złe malowanie" w sensie nieoryginalne, czy lusterka i tego typu podpowiedzi sugerujące np. dzwona. Jeszcze raz dzięki. Dam znać jeśli się zdecyduję, choć sam widzę, że trochę się przypalam ;) No ale to chyba normalne.. ;)
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lip 03, 2015 5:19 pm

Suhid, nie Ty pierwszy i nie ostatni się napalasz. Szczerze mówiąc, to nawet sie bardzo nie przyglądałem, ponieważ w Plazie kilka osób kupowało i serwisuje swoje sprzęty i mają dobrą opinię o nich.
Co do S-ki to nie wiem dlaczego ma białe naklejki na owiewkach a nie czarne. Chyba, że jest to kolor NH-B03M - Dolphin Grey Metallic, to wówczas OK. Jakbym nmiał wybierać, to brałbym S-kę. Mniejszy przebieg no i ma abs.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez bednarcm » Pt lip 03, 2015 5:19 pm

Szybko się zastanawiaj, bo motocykle używane im szybko schodzą. Na początku czerwca wystawili dwie SA, po dwóch tygodniach obydwie sprzedane. Ich ceny były najwyższe spośród dostępnych na portalach ogloszeniowych.
Avatar użytkownika
bednarcm
Użytkownik
 
Posty: 123
Dołączył(a): So cze 20, 2015 1:40 pm
Lokalizacja: WPR
Wiek: 44
Imię: Michał
Motocykl: Multistrada 950s
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lip 03, 2015 5:25 pm

bednarcm napisał(a):Szybko się zastanawiaj, bo motocykle używane im szybko schodzą. Na początku czerwca wystawili dwie SA, po dwóch tygodniach obydwie sprzedane. Ich ceny były najwyższe spośród dostępnych na portalach ogloszeniowych.

To fakt, ceny maja zaporowe, ale jakimś dziwnym trafem sprzedają im się te sprzęty.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 5:30 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):
bednarcm napisał(a):Szybko się zastanawiaj, bo motocykle używane im szybko schodzą. Na początku czerwca wystawili dwie SA, po dwóch tygodniach obydwie sprzedane. Ich ceny były najwyższe spośród dostępnych na portalach ogloszeniowych.

To fakt, ceny maja zaporowe, ale jakimś dziwnym trafem sprzedają im się te sprzęty.

No właśnie obserwuję już od jakiegoś czasu ogłoszenia 6setek i fakt cena wysoka. Zdaję sobie sprawę, że coś za coś... Coś kojarzę, że widziałem tutaj jakiegoś człowieka z plazy... ;) może przeczyta, może coś powie ;)
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lip 03, 2015 5:36 pm

Napisz na prv do Avalona, on tam pracuje, to na pewno pomoże.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 5:38 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):Napisz na prv do Avalona, on tam pracuje, to na pewno pomoże.

No właśnie znalazłem i napisałem. Dzięki! Ska miała już 2 właścicieli... No nic, czekam. Dzięki raz jeszcze!
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lip 03, 2015 5:47 pm

suhid napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a):Napisz na prv do Avalona, on tam pracuje, to na pewno pomoże.

No właśnie znalazłem i napisałem. Dzięki! Ska miała już 2 właścicieli... No nic, czekam. Dzięki raz jeszcze!

To, ilu miał motocykl właścicieli to najmniejszy problem. Wszystko przy tym zależy ile ma przejechane km. i w jakim stanie się znajduje.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron