Prośba o opinie SA i N

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 5:56 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):
suhid napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a):Napisz na prv do Avalona, on tam pracuje, to na pewno pomoże.

No właśnie znalazłem i napisałem. Dzięki! Ska miała już 2 właścicieli... No nic, czekam. Dzięki raz jeszcze!

To, ilu miał motocykl właścicieli to najmniejszy problem. Wszystko przy tym zależy ile ma przejechane km. i w jakim stanie się znajduje.

Sądzisz, że mogły być kręcone? chyba Plaza jest w stanie to zweryfikować i raczej wydaje się, że nie psuli by sobie reputacji taką sprawą. No ale kto wie...
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lip 03, 2015 7:05 pm

Nie, nie, źle mnie zrozumiałeś.
suhid napisał(a):... Ska miała już 2 właścicieli... No nic, czekam. Dzięki raz jeszcze!

Odpowiedziałem na powyższe, a nie stwierdziłem faktu :nono: Czyli może mieć pięciu właścicieli i przejechane 1000 km, albo jednego i 50 tys. na liczniku. Mój kolega kupił 3 letnią FZ6 z przebiegiem 6 tys. I to jest rzeczywisty przebieg. Kupił od koleżanki, która raz wsiadła na moto dopiero co kupione od kogoś i się na postoju wywaliła. Postawiła moto w garażu i tak stało.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 7:33 pm

Rozumiem, rozumiem wszystko jasne ;)
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez bushmaster » Pt lip 03, 2015 7:36 pm

Ja kupiłem moto po 2 właścicielach - miało 21tkm. Jeżdżę drugi sezon i w chwili obecnej ma 28tkm. Wszystko jest możliwe.
Przyglądałem się eNce - nic niepokojącego nie widzę. A cena - cóż, sam musisz sobie odpowiedzieć, czy warto tyle zapłacić za bezproblemową eksploatację i brak nerwów (przy założeniu, że sprzęt jest rzeczywiście taki, na jaki wygląda).

Moim zdaniem warto :)
Avatar użytkownika
bushmaster
Maniak
 
Posty: 1115
Dołączył(a): Cz sty 10, 2013 2:38 pm
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: CBF 1000 FA '13
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 8:32 pm

Dzięki! Chyba jednak celuję w Skę, bardziej turystycznie. Jutro pewnie też podjadę jeszcze raz obejrzeć. A jeśli ktoś z szanownego grona doświadczonych będzie przelatywał w pobliżu i przy okazji rzuci okiem, niechaj da znać jakie wrażenia :)
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez bushmaster » Pt lip 03, 2015 8:48 pm

Aha, w eSce są na moje oko opony z fabrycznego montażu (sprawdź DOT), co z jednej strony czyni przebieg wiarygodnym, ale z drugiej musisz się liczyć w zasadzie z natychmiastową wymianą - czyli jakieś kilkaset zł. Może to być argument przy negocjacji ceny.
Aha, w tym wypadku ja, zwolennik drogich motocykli wartych swojej ceny, uważam, że cena jest dość wysoka, żeby nie powiedzieć - zaporowa.
Good luck :)
Avatar użytkownika
bushmaster
Maniak
 
Posty: 1115
Dołączył(a): Cz sty 10, 2013 2:38 pm
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: CBF 1000 FA '13
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lip 03, 2015 8:59 pm

bushmaster napisał(a):Aha, w eSce są na moje oko opony z fabrycznego montażu (sprawdź DOT), co z jednej strony czyni przebieg wiarygodnym, ale z drugiej musisz się liczyć w zasadzie z natychmiastową wymianą - czyli jakieś kilkaset zł. Może to być argument przy negocjacji ceny.
Aha, w tym wypadku ja, zwolennik drogich motocykli wartych swojej ceny, uważam, że cena jest dość wysoka, żeby nie powiedzieć - zaporowa.
Good luck :)

Ale spokojnie możesz negocjować cenę. Ja mam 600 SA z 2010 r. i wg audatexu jest warta ok 14.000 zł.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 9:02 pm

bushmaster napisał(a):Aha, w eSce są na moje oko opony z fabrycznego montażu (sprawdź DOT), co z jednej strony czyni przebieg wiarygodnym, ale z drugiej musisz się liczyć w zasadzie z natychmiastową wymianą - czyli jakieś kilkaset zł. Może to być argument przy negocjacji ceny.
Aha, w tym wypadku ja, zwolennik drogich motocykli wartych swojej ceny, uważam, że cena jest dość wysoka, żeby nie powiedzieć - zaporowa.
Good luck :)

OK, dzięki za zwrócenie uwagi! :) Dzisiaj patrzyłem na ogłoszenia takiego modelu z tego rocznika i jakoś bardzo bardzo nie odstawał, co prawda ofert też nie było za wiele - kilka sztuk godnych uwagi... No i też blisko 18 i nieco niżej 16-17. No ale tak jak już zostało wspomniane wcześniej, w tym przypadku cena jest efektem że to dealer, ale za to jest powiedzmy "jakaś" gwarancja...

(Edit - coś chyba źle patrzyłem, bo jak teraz sprawdzam to faktycznie można znaleźć znacznie taniej. Pytanie tylko czy nie szrot..:/)
Ostatnio edytowano Pt lip 03, 2015 9:09 pm przez sufit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez sufit » Pt lip 03, 2015 9:03 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):
bushmaster napisał(a):Aha, w eSce są na moje oko opony z fabrycznego montażu (sprawdź DOT), co z jednej strony czyni przebieg wiarygodnym, ale z drugiej musisz się liczyć w zasadzie z natychmiastową wymianą - czyli jakieś kilkaset zł. Może to być argument przy negocjacji ceny.
Aha, w tym wypadku ja, zwolennik drogich motocykli wartych swojej ceny, uważam, że cena jest dość wysoka, żeby nie powiedzieć - zaporowa.
Good luck :)

Ale spokojnie możesz negocjować cenę. Ja mam 600 SA z 2010 r. i wg audatexu jest warta ok 14.000 zł.


Biorę! :drool:
Avatar użytkownika
sufit
Miłośnik
 
Posty: 579
Dołączył(a): Cz lip 02, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Daniel
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o opinie SA i N

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lip 03, 2015 9:37 pm

Muszę Cię zmartwić, ale trzy tygodnie temu wyjechał mi baran z podporządkowanej i moto niestety nie będzie, jeżeli w ogóle będzie, bezwypadkowe. :crybaby:
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości