Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

Re: CBF 1000 2011

Wt paź 13, 2015 8:42 pm

no też miałem zaprotestować przeciw czarnym cybantom :). A może czarne tylko dali aby fotki katalogowe lepiej wyglądały?
U mnie są srebrne.

Re: CBF 1000 2011

Wt paź 13, 2015 8:43 pm

zbyhu napisał(a):
Dedek napisał(a):Opaski na wężu od chłodnicy powinny być czarne:

jak tu:

Obrazek


A jakie Ty mas w swojej?
Bo ja patrzyłem na kilkanaście zdjęć w necie litrowych CBF po lifcie i sporo miało srebrne cybanty. Na prospektowych fotach Hondy były czarne, więc się chciałem tego przyczepić,a le potem polatałem po necie i znalazłem mnóstwo CBF ze srebrnymi...

U mnie są czarne.

Re: CBF 1000 2011

Wt paź 13, 2015 9:16 pm

z drugiej strony chyba taki cybant na w razie kolizji nie jest specjalnie narażony na uszkodzenie, zresztą mało prawdopodobne aby wszystkie naraz szlag trafił. Dlatego też nie doszukiwałbym się tu miny.

Re: CBF 1000 2011

Śr paź 14, 2015 6:18 am

zbyhu napisał(a):A jakie Ty mas w swojej?
Bo ja patrzyłem na kilkanaście zdjęć w necie litrowych CBF po lifcie i sporo miało srebrne cybanty. Na prospektowych fotach Hondy były czarne, więc się chciałem tego przyczepić,a le potem polatałem po necie i znalazłem mnóstwo CBF ze srebrnymi...


Ja mam czarne

Re: CBF 1000 2011

Śr paź 14, 2015 6:21 am

nocny napisał(a):z drugiej strony chyba taki cybant na w razie kolizji nie jest specjalnie narażony na uszkodzenie, zresztą mało prawdopodobne aby wszystkie naraz szlag trafił. Dlatego też nie doszukiwałbym się tu miny.


Inny kolor opaski oczywiście nie dyskredytuje motocykla.
Wzbudziło to jedynie moją czujność bo np. przy wymianie chłodnicy mogłyby komuś się zagubić albo niechlujnie dał inny kolor...

Re: CBF 1000 2011

Śr paź 14, 2015 7:06 am

Myślę, że z tymi opaskami, to Honda dawała co miała. U mnie wszystkie srebrne, moto z 2012r kupowałem nowy w sklepie. Przeglądając zdjęcia z ofert sprzedaży widzę, że występują srebrne i czarne. Na zdjęciach z katalogu Hondy są czarne.
Wracając jeszcze do ogłoszenia. Na przednim błotniku jest naklejka C-ABS, tylko widoczna na ogłoszeniu w Otomoto, tam jest więcej fotografii.

Re: CBF 1000 2011

Śr paź 14, 2015 4:47 pm

Panowie czy tylko mnie się wydaje , ze lewy kufer jest wyżej od prawego? Wyżej i dziwnie przekręcony!

Re: CBF 1000 2011

Śr paź 14, 2015 4:52 pm

Polbaj napisał(a):Panowie czy tylko mnie się wydaje , ze lewy kufer jest wyżej od prawego? Wyżej i dziwnie przekręcony!

Nie tylko Tobie. Pisałem o tym na poprzedniej stronie ;) nie dość że krzywe to jeden jest chyba czymś oklejony

Re: CBF 1000 2011

Śr paź 14, 2015 5:34 pm

te kufry boczne to zupełnie dwa inne-widać to na ostatnim foto w ogłoszeniu, podobne ale inne, może 2 lewe?

Re: CBF 1000 2011

So sty 09, 2016 7:29 pm

co sądzicie o tej sztuce? http://olx.pl/oferta/honda-cbf-1000-CID ... 527fc07465

pytam czysto teoretycznie, na zakup mi jeszcze sporo brakuje-ale cenne uwagi warte zapoznania i oswojenia zanim stane przed wyborem i sprzedającym który będzie mi słodził i makaron na uszy zawijał.
Znacie ten komis-serwis motocyklowy z blendy rejestracji -Motofrajda.pl?
Odpowiedz