Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

seven fifty

Cz lis 05, 2015 8:38 pm

http://olx.pl/oferta/cb750-sevenfifty-i ... bcc8a84df7

Zna ktoś może ten egzemplarz?

Re: seven fifty

Cz lis 05, 2015 9:53 pm

Jak szukasz sevenki, to polecam zarejestrować się na sevenkowym forum. Jest tam spora grupa fajnych osób (kilkanaście z nich miałem okazję i przyjemność poznać :thumbsup: ), które pomogą ci w wyborze. :smile:

Re: seven fifty

Cz lis 05, 2015 10:08 pm

Do tej pory szukałem(szkukam) cbf 600n, ale jak zobaczyłem to cudo to zwątpiłem trochę... . Sam już nie wiem :D Ogarnąłbym to na pierwsze moto?

Re: seven fifty

Pt lis 06, 2015 8:46 am

To ma mniej koni niż CBF600. Pewnie ma więcej niutonometrów, silnik ciągnie ładnie z dołu.
Jak dla mnie w zasadzie bez różnicy, czy to CBF czy Sevenka.

Sevenka bez dwóch zdań ma gorsze zawieszenie, przód jest miękki. Miałem kiedyś Sevenkę, kolega niedawno kupił i mając CBF od kilku lat, byłem przerażony, jakie to ma zawieszenie :P. Inna rzecz, że egzemplarz kolegi może mieć mocno zjechane sprężyny w przednim zawiasie.

Sevenka bez porównania piękniejsza, silnik ma niepowtarzalny, taki chrapliwy dźwięk, jest to jeden z najelastyczniejszych silników o niesamowitej kulturze pracy, jakie znam.

CBF600 będzie mniej palić.

Ogólnie rzecz biorąc. Jak szukasz motocykla ze stępionym, ale jednak, pazurem, to szukaj CBF600. W zakrętach bez porównania lepiej się prowadzi. CB 750 jest neoklasykiem o pięknej stylistyce,genialnym silnikiem, ale nieco gumowym prowadzeniu. Przy większych prędkościach i w zakrętach CBF600 daje więcej pewności i frajdy.

W Sevenkach chorobą są tylne amortyzatory. Często i gęsto wyrzygują olej nawet po niewielkim przebiegu.

Re: seven fifty

Pt lis 06, 2015 11:50 am

Dzięki za opinię. W takim razie chyba jednak dalej będę wypatrywał cbf'ki :)
Odpowiedz