CBF 500 - wyjazd do spr. moto (Warszawa -> Błonie) - Chętni?

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: CBF 500 - wyjazd do spr. moto (Warszawa -> Błonie) - Chę

Postprzez konjo8ds » Pn gru 21, 2015 12:19 pm

raphi napisał(a):Cena kompletnie nie CBF'owa. 500tki bardzo trzymają cenę bo po 1 nie ma ich znowu tak dużo, po 2 to bardzo dobre, żywotne i długowieczne motocykle bez wad, po 3 mają sporo chętnych, nadają się dla początkujących i dla kobiet.
W związku tym z łatwością osiągają ceny CBF 600 i przy cenie 7500 zł zalecam daleko idącą ostrożność.

podobno odkupiona od Niemca, który uczył się jeździć. takie story :)

wizualnie słabo zrobiona. trzeba by ją całą dobrze polakierować. pierwsze co mi się rzuciło w oczy to ordynarnie polakierowany przedni błotnik: naklejka ABS była zaklejona taśmą i na to poleciał lakier :naughty: bak się od razu nie rzuca w oczy ale też jakby malowany puszką spray-u.

mechanicznie bałbym się tej zarysowanej prawej rury nośnej. może być delikatnie skrzywiona od wywrotki, która wgniotła bak. pewnie trzeba będzie ją wymienić niedługo bo rysy były spore i może zacząć ciec olej (tylko na prawej, lewa rura była OK).


Monte Christo napisał(a):
raphi napisał(a): i dla kobiet.

Konjo też się do nich zalicza? :naughty: :msn-wink:
Jestem pod wrażeniem gestu Konrada :thumbsup:
Taki przedświąteczny!

nie zupełnie :naughty:
Zbyszek, jeśli kupi moto, obiecał w dowodzie wdzięczności przyjechac na kolejnego zlota i zasponsorować alkohol, więc pamiętajcie, że załatwiłem Wam to ja!
:msn-wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5334
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Re: CBF 500 - wyjazd do spr. moto (Warszawa -> Błonie) - Chę

Postprzez bankus » Pn gru 21, 2015 1:34 pm

jeśli tak to trzeba wycenić wkład do tej 500-tki i i może wyjdzie nieźle cenowo. Zaleźć idealną sztukę jest niemal niemożliwe, zawsze trzeba założyć że cos trzeba jeszcze kasy dodać. Jeden pójdzie w estetykę, drugi w mechanikę ale wydatki po zakupie na ogół nieuniknione.
Zresztą nawet jeśli kupisz "niby idealną" sztukę, to i tak sprawdzić trzeba dla bezpieczeństwa własnego.
Nie wiem czy nie lepszą i tańszą opcją jest kupowanie maszyny, w której widać usterki i samemu lub przez dobrego mechanika je usunąć, niż kupienie drożej super sztuki, bo niestety czasy takie że ryzyko picu istnieje zawsze. Mnie się nie chce wierzyć, że istnieją wieloletnie maszyny bez wad (oprócz mojej oczywiście :msn-wink: ).
Ale to oczywiście tylko takie luźne przemyslenia, prosze nie brać tego jako rady.
Avatar użytkownika
bankus
Maniak
 
Posty: 1059
Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 10:19 am
Lokalizacja: SK
Imię: Mirek
Motocykl: sprzedany :(
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 500 - wyjazd do spr. moto (Warszawa -> Błonie) - Chę

Postprzez raphi » Pn gru 21, 2015 4:38 pm

Znaleźć dobrą sztukę jest bardzo łatwo (w niemczech), ale trzeba liczyć się z adekwatną ceną. Ot cała filozofia.
Niska cena w polsce niemalże ZAWSZE wiąże się z jakimś bardzo sensownym uzasadnieniem (np. dzwon i niefachowa naprawa).

Proszę:
1. Daleko: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... =216703012 / 8900 zł + sprowadzenie
2. Nieco bliżej: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... =213370335 / 11500 zł + sprowadzenie

Ja generalnie zawsze odradzam zakup malowanych sprzętów z nieznanego źródła. Nigdy do końca nie wiadomo jaką historię takie maszyny skrywają.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron