Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

Re: Przepiórka szuka moto.

Pt lut 05, 2016 8:01 am

Przepiórka napisał(a):SVka którą oglądałam wczoraj miała silnik chodzący jak metronom. Cichutko, równo i odpalała na dotyk. Ze względu na pogodę, nie miałam okazji się nią przejechać, więc pewnie wrócę do niej jak tylko pogoda się poprawi. Niestety mechanik twierdzi, że gleby jakie zaliczyła to niekoniecznie paciaki, więc bez sprawdzenia jak się prowadzi nie było sensu brać jej do domu.


skoro istnieje ryzyko poważniejszej gleby to może dobrym pomysłem byłoby sprawdzenie geometrii ramy? może i wydasz 100-200zł ale będziesz miała pewność.
nie wszystko idzie "wyczuć" podczas krótkiej jazdy testowej.

Re: Przepiórka szuka moto.

So lut 06, 2016 12:04 am

A ja odpuszczam takie sprzęty, które mają jakiekolwiek podejrzenia, że miały coś większego niż parkingówkę.

Re: Przepiórka szuka moto.

Pt kwi 08, 2016 9:51 am

http://olx.pl/oferta/kawasaki-zr-7-750- ... bIRiT.html

Wiem, że nie Hania, ale może macie jakieś przemyślenia? Warto się napalać? Co myślicie?

Re: Przepiórka szuka moto.

Pt kwi 08, 2016 11:28 am

No wiesz co, na forum Hondy prosisz o opinie Kawy :question: :eek: A fe :crybaby:

Re: Przepiórka szuka moto.

Pt kwi 08, 2016 11:49 am

To tylko dlatego, że jesteście bardziej pomocni i skorzy do pomocy w poszukiwaniach niż tamci z forum.
A i z suzuki sobie ładnie poradziliście, więc to oczywiste, że macie dużą wiedzę :notworthy:

Re: Przepiórka szuka moto.

Pt kwi 08, 2016 1:01 pm

Przepiórka napisał(a):http://olx.pl/oferta/kawasaki-zr-7-750-stan-bardzo-dobry-2001r-28900km-nieuszkodzony-CID5-IDbIRiT.html

Wiem, że nie Hania, ale może macie jakieś przemyślenia? Warto się napalać? Co myślicie?

Może poszukaj jakiejś cb750 :-D

Re: Przepiórka szuka moto.

Śr kwi 20, 2016 5:28 pm

Kochani bardzo dziękuję za pomoc. Dzisiaj kupiłam kawkę z ogłoszenia, więc niniejszym temat można zamknąć :)

Re: Przepiórka szuka moto.

Śr kwi 20, 2016 5:29 pm

gratulacje! zamykam.
Zablokowany