Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

Zakup maszyny - VFR 750 RC36II

Śr mar 23, 2016 1:28 pm

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem moto. Uprzedzam, ze dopiero zaczynam przygodę, dlatego moje pytanie, czy VFR może być i co sądzicie o poniższym ogłoszeniu.

http://olx.pl/oferta/sprzedam-honde-vfr ... 002816a125


Z góry dzięki za info

Pozdrawiam

Arek

Re: Zakup maszyny - VFR 750 RC36II

Śr mar 23, 2016 2:23 pm

Jak uważasz ale jak na początek to dość spora moc ;) więcej na temat vfr na pewno znajdziesz na vfr-oc.pl - sam tam zaglądałem jak wybierałem swoją vfr ;)

Re: Zakup maszyny - VFR 750 RC36II

Śr mar 23, 2016 2:40 pm

Ja tam mało doświadczony jestem, ale ciężkie VFR na pierwsze moto to raczej kiepski pomysł.
Do czego głównie będziesz wykorzystywać moto? Jak 90% to dojazdy do pracy to lepiej było by wybrać co lżejszego, jakiegoś twina (?). Mniej spali, tańszy w eksploatacji, łatwiej manewrować, podnosić w razie wywrotki (nie daj rety!).

Re: Zakup maszyny - VFR 750 RC36II

Śr mar 23, 2016 2:58 pm

zdecydowanie średni pomysł,tym bardziej, że swoje waży skubana!
a nie chcesz sobie jakieś cbf 500, 600 sprawić? w tej cenie ciężko będzie o coś zadbanego ale może dysponujesz ciut wyższym budżetem ;)

Re: Zakup maszyny - VFR 750 RC36II

Śr mar 23, 2016 8:22 pm

Witam!

Dzięki za odpowiedzi

Myślałem jeszcze o jakimś Transalpie, ale kanciate 600 jakoś średnio mi się podobają, natomiast Transalp 650 to już trochę wyższa półka cenowa :-(.
VFR polecił mi kumpel, który już trochę latek na tym jeździ.
Moto miałoby służyć na wycieczki rekreacyjne w wolne weekendy.

Pozdrawiam

Arek

Re: Zakup maszyny - VFR 750 RC36II

Cz mar 24, 2016 11:23 am

Trampek to chyba też nie najlepszy wybór jak na pierwsze moto. Mimo wszystko proponowałbym coś z serii CBF -500, 600. Polatasz rok, sprzedasz i kupisz to co będziesz chciał i bez paniki, że nie będziesz potrafić jeździć na mocniejszym sprzęcie. Ja w zeszłym roku jeździłem VFR-ką i stwierdziłem, że to naprawdę fajny sprzęt, ale dosyć mocny. Ale wybór należy do Ciebie. :thumbsup:
Odpowiedz