Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

Re: Honda crf 300X

Pn maja 23, 2016 8:06 am

DRZ400 nie jeździłem. Jeździłem DR350, Huski310. To 2 różne bajki. Na DR350 uczyłem się skakać. Jakoś dawała radę, choć to osiołkowate moto, niskie i miękkie. Husquvarna 310 (rocznik 2016) ma ok. 40KM i 107 (chyba) kg wagi, czyli ze 30 mniej od DR. Daleko mi do wykorzystania jej możliwości. Weź też pod uwagę serwisowanie. DR/DRZ to "normalne" motocykle, zmiana oleju co ileś tam kkm itd. W 310 czy EXC (to właściwie to samo), jak chcesz pojeździć enduro-turystycznie będziesz co chwila zmieniał płyny, filtry, tłoki, korbowody... Musisz być sobie-mechanikiem albo mieć sąsiada mechanika i zapas gotówki.

Re: Honda crf 300X

Pn maja 23, 2016 1:44 pm

Podstawowe rzeczy zrobię sobie sam, natomiast akurat sąsiada mechanika mam wiec nie będzie z tym większego problemu. Jeżeli chodzi o kasę to raczej też się nie martwię natomiast na pierwszy moto po dłuższej przerwie postanowiłem, że przeznaczę około 10k plus minus 4k.
DRZ bardzo podoba mi się w super-moto nie jako enduro.
Jestem w pełni świadomy co wiąże się z hard enduro (jaki serwis) ale mimo wszystko chciałbym znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i jak to już podkreśliłem w paru postach z homologacją! (ważna sprawa dla mnie ;)).
Bardzo mi się podobają Husqi te 250 lub 310 takie '07-'11 ale aktualnie nic na rynku ciekawego nie ma.
Również bardzo podoba mi się Honda CRF 250X trochę słabsze ale co za tym idzie na pewno serwisówka nie będzie tak częsta a na początek (po tak długiej przerwie) mi wystarczy. Ktoś z was może mi coś powiedzieć o tym sprzęcie? Jakieś wady/zalety, bolączki?

Re: Honda crf 300X

Śr maja 25, 2016 9:51 am

Pomyśl też o Yamaha WR250. Mam taką, zarejestrowana jest, ale jeżdżę tym tylko po terenie, bo kostki zjada asfalt. Rozrusznik ma :). Dosyć ciężko już o porządny egzemplarz, ale kto wie, może coś trafisz.
Odpowiedz