Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

CBF 600 SA 2012

N cze 12, 2016 11:58 am

Panowie, świetnie jeździ mi się moja 600N ale znalazłem taki z owiewką, wszystko teoretycznie jest oki, pytanie mam tylko o ciężarki w kierownicy, właściciel twierdzi, że na 100% nigdy nic nie było :) są jakieś długie czy mi się wydaje? Może w tym roczniku były takie? Bardzo dziękuję za wszelakie info :)

http://allegro.pl/honda-cbf-600-abs-prz ... 88424.html

Paweł

Re: CBF 600 SA 2012

Pn cze 13, 2016 8:57 am

Sprawdź ten sprzęt dobrze.
Taka jak moja, 3500 km przebiegu? To ja prawie nie jeżdżę a mam 10 tys. Za 18,5 bym nie oddał.
Ciężarki nie są fabryczne, u mnie nawet parkingówki nie było a mam inne.
Powodzenia. :smile:

Re: CBF 600 SA 2012

Pn cze 13, 2016 12:26 pm

Tak zrobię, mam zdjęcia każdego elementu nowego, identycznego motocykla w dużej rozdzielczości, więc będę czujny.. ale i tak jadę z nim do Hondy we Wrocławiu. Właściciel powiedział ,że jeśli coś znajdą płaci za wszystko, jeśli nie mam go tylko do domu podwieźć :) zobaczymy dam znać! dziękuje hrabio za odpowiedź! ;)

Re: CBF 600 SA 2012

Pt cze 17, 2016 11:13 am

Nawet do Hondy nie jechałem jak ją zobaczyłem.. nówka..:) jedyny problem ale niewielki jest z tłumikiem, stał na hali gdzie malują proszkowo i się przykurzył(pod pokrowcem), po odpaleniu lakier spolimeryzował się ale bardzo cienka warstwa, jak to usunę + wyczyszczę siedzenia z proszku bo też są brudne.. pochwalę się , że mam nowy z fabryki :P
fotki niebawem...

Dziękuję!
Odpowiedz