Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

CBF 1000

Śr lip 06, 2016 7:29 am

http://olx.pl/oferta/honda-cbf-1000-abs ... bv7tH.html
Rzucicie okiem na zdjęcia? A może ktoś mieszka w pobliżu albo zna to moto? W góry dziękuję.

Napisano z telefona

Re: CBF 1000

Śr lip 06, 2016 9:24 am

Po jaki hooy, gość robi foty z kuframi zasłaniającymi połowę motocykla, skoro sprzedaje bez kufrów?
Cieniutkie zdjęcia sprzed roku. Tak długo sprzedaje?

Re: CBF 1000

Śr lip 06, 2016 9:41 am

Sam jak sprzedawałem to wrzuciłem zdjęcia jakie miałem z zakupu plus dwa aktualne bo mi się nie chciało więc tym bym się aż tak nie sugerował. Myk z kufrem też rozumiem. Widzisz zdjęcie motocykla z kuframi w tej cenie to wchodzisz zobaczyć. Dopiero na końcu dowiadujesz się że nie są na sprzedaż. Ale już wszedłeś - przeczytałeś i jest szansa że cię zainteresował mimo wszystko :)

Napisano z telefona

Re: CBF 1000

Śr lip 06, 2016 7:50 pm

"Bo mi się nie chciało" jak ja tego nie lubię, zwłaszcza jak ktoś coś oferuje. Ostatnio ktoś sprzedawał brudne (przeraszam ujebane) ciuchy motocyklowe gdzie napisał że nie pierze bo sobie nowy nabywaca sam to zrobi. Ehh.
Co do motocykla to zwróciłbym na dwie rzeczy uwagę: 1. Co jest pod osłoną chłodnicy 2. Czy jest rzetelny papier na serwis po 48.000 km (m.in. zawory i świece ).

Re: CBF 1000

Cz lip 07, 2016 5:11 pm

Brak czarnych osłonek lag (takie wystające do góry listki osłaniające gładzie tłoków). Ciekawe czy przy serwisie ktoś nie założył czy uszkodziły się przy .....
A tak z ciekawości po jakim czasie zaglądaliście pierwszy raz do lag??

Re: CBF 1000

Pt lip 08, 2016 8:14 am

Arpgor napisał(a):Brak czarnych osłonek lag (takie wystające do góry listki osłaniające gładzie tłoków). Ciekawe czy przy serwisie ktoś nie założył czy uszkodziły się przy .....
A tak z ciekawości po jakim czasie zaglądaliście pierwszy raz do lag??

Ja po wypadku zmieniałem rury :biggrin:

Re: CBF 1000

Pt lip 08, 2016 1:37 pm

Ja jakoś przy 93 tysiącach. Ale moto miałem od 34 tysięcy. A co wcześniej to nie wiem.
PS - piękny kolor tego z ogłoszenia :smoke:

Re: CBF 1000

Pt lip 08, 2016 3:49 pm

Kolor to chyba najgorsza z zauważonych wad :)

Napisano z telefona

Re: CBF 1000

So lip 09, 2016 3:23 pm

slavek napisał(a):Kolor to chyba najgorsza z zauważonych wad :)

Napisano z telefona

Nie wiem, co mogłeś gorszego raphiemu napisać... Nie jesteś chyba z Sosnowca? :biggrin:

Re: CBF 1000

So lip 09, 2016 3:31 pm

He he. Sorki ale szczerość bywa bolesna :) Nigdy tam nawet nie byłem :)

Napisano z telefona
Odpowiedz