Uwaga na tego enceka

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Uwaga na tego enceka

Postprzez zibi » Pn paź 24, 2016 4:13 pm

Wczoraj oglądałem dla kolegi enceka, miał być krajowy mały przebieg i generalnie do jazdy.

http://allegro.pl/honda-nc700x-prod-2012-rej-2013-i6574062630.html

Wywrotek to on miał całe stado, a po uruchomieniu od razu dało się słyszeć łańcuch rozrządu. Kilometrów to może miał mało ale przegapiono usługę serwisową wymiany napinacza rozrządu i teraz szura aż miło.
Zwróćcie uwagę na podniesioną tylną kanapę względem zadupka ze 2-3 cm tam szpara jest. Jak chciałem odkręcić górny lewy panel to nie mogłem gdyż był wklejony i śruba się kręciła z jednostajnym oporem nie wychodząc na wierzch - prawdopodobnie na silikon. Włączniki na kierownicy porysowane, każda w innym kierunku, klamka hamulca zgięta, owiewki powtórnie lakierowane, lampa przód i tył prawdopodobnie po wymianie. Rama w okolicy montażu stelaża na światła przeciwmgielne porysowana.

Motocyklem nie jeździłem gdyż po wstępnych oględzinach i uruchomieniu silnika odpuściłem zakup nie oferując nawet ceny. dokumentów też już nie oglądałem.

Opis świetny cena atrakcyjna ale szkoda czasu na tę sztukę.
Jeśli wchodzisz między koty musisz mruczeć tak jak one!

Obrazek
Avatar użytkownika
zibi
Miłośnik
 
Posty: 784
Dołączył(a): N lip 07, 2013 6:04 pm
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 51
Motocykl: NC750X, BMW R NINE T
W siodle: 100-200 kkm

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości