cbf 1000 Bukowno

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

cbf 1000 Bukowno

Postprzez Kapsel » Śr paź 26, 2016 7:32 am

Witam mam prośbę o weryfikacje tego ogłoszenia ewentualnie może ktoś już oglądał.Mały przebieg podobno 100% i bezwypadek
chociaż brak drugiego kluczyka no i moto z Włoch gdzie sezon długo trwa .Pozdrawiam

http://otomoto.pl/oferta/honda-cbf-hond ... yzkpR.html
Kapsel
Nowicjusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn wrz 26, 2016 6:10 pm
Lokalizacja: Rawa Maz
Wiek: 47
Imię: Rafał
Motocykl: Honda CBF 1000 64sc
W siodle: <100 kkm

Re: cbf 1000 Bukowno

Postprzez nocny » Śr paź 26, 2016 2:17 pm

Byłem i widziałem na prośbę innego forumowicza. Napiszę więcej wieczorem.
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: cbf 1000 Bukowno

Postprzez Kapsel » Śr paź 26, 2016 4:34 pm

Super będę wdzięczny.
Kapsel
Nowicjusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn wrz 26, 2016 6:10 pm
Lokalizacja: Rawa Maz
Wiek: 47
Imię: Rafał
Motocykl: Honda CBF 1000 64sc
W siodle: <100 kkm

Re: cbf 1000 Bukowno

Postprzez nocny » Śr paź 26, 2016 8:54 pm

Witam raz jeszcze
Oglądałem te moto jakiś czas temu. Byłem dość sceptycznie nastawiony bo mi też się nie klei zestawienie włochy-3 kufry- niski przebieg-jeden kluczyk.
Ale o dziwo moto dość dobrze wypadło na oględzinach. Co do papierów się nie wypowiem bo nie zaglądałem, nie było ich na miejscu. Nie odbyła się tez jazda próbna z powodu braku blach a więc i ubezpieczenia (choć można takową odbyć po wpłacie kasy+ oświadczenie).
Motocykl ma dwie obcierki jedna widoczna na foto na wydechu a druga na owiewce z tej samej strony w miejscu które najbardziej wystaje. Przecierka ca. 2-3 cm, lekko wyłazi podkład ale tragedii nie ma, myślę że dwa machnięcia pędzelkiem z biała farbą załatwi sprawę. Kurczę nie pamiętam czy było coś widoczne na boku silnika od tej strony ale chyba nie. Prócz tego nie wydaje się aby moto miało jaką grubą przygodę. Plastiki poprawnie spasowane, brak śladów na goleniach, felgach, klamkach. Brak śladów na ogranicznikach skrętu. Przedni zawias przy szarpaniu nie wykazywał luzu. Na kierownicy widać że coś się dzieje z chromem ale wydaje się że da się to spolerować. Kufry ok, całe.
Co do przebiegu to z jednej strony tak pisałem w drugim zdaniu ale z drugiej strony ciężko było się do czegoś doczepić. Więc raczej na pewno nie ma ten motocykl ekstremalnie skręconej szafy. Tarcze bez rantów, klocki grubość ok, sety nie wytarte a to się może dziać w cbf powyżej 20000 km, gumy podnóżek nie wytarte, łańcuch ok. Żółte znaczniki na połączeniach śrubowych występują w dużej ilości a one też mają tendencję do znikania po jakimś czasie. A no i najważniejsze moto stoi na fabrycznych batlaxach DOT z roku produkcji moto. Bieżnik IMO adekwatny do tego przebiegu.
Według mnie można pofatygować się ten motocykl zobaczyć na żywo. Trzeba się przejechać i sprawdzić co tam jest pod owiewkami (sprzedający nie miał problemu aby ściągnąć ale oglądający nie podjął tematu).
Powodzenia!
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: cbf 1000 Bukowno

Postprzez Kapsel » Cz paź 27, 2016 6:56 am

Dziękuję za Tak szczegółowy opis też mi to średnio pasowało ale sprzedający sensownie odpowiada.Czekam na odpowiedź od sprzedającego bo jakiś stały klient chce ją wziąść na zamianę,jak się nie dogadają to będę chciał podjechać. Jeszcze raz dzięki, a widzę że masz to samo moto więc twoja opinia jest dla mnie bardzo obiektywna.Jak się dogadam to się odezwę a jak nie to szukam dalej.pozdrawiam
Kapsel
Nowicjusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn wrz 26, 2016 6:10 pm
Lokalizacja: Rawa Maz
Wiek: 47
Imię: Rafał
Motocykl: Honda CBF 1000 64sc
W siodle: <100 kkm

Re: cbf 1000 Bukowno

Postprzez Wesoły Dyzio » Cz paź 27, 2016 7:07 am

Kapsel napisał(a):Dziękuję za Tak szczegółowy opis też mi to średnio pasowało ale sprzedający sensownie odpowiada.Czekam na odpowiedź od sprzedającego bo jakiś stały klient chce ją wziąść na zamianę,jak się nie dogadają to będę chciał podjechać. Jeszcze raz dzięki, a widzę że masz to samo moto więc twoja opinia jest dla mnie bardzo obiektywna.Jak się dogadam to się odezwę a jak nie to szukam dalej.pozdrawiam

Tego samego moto to nocny nie ma. Co najwyżej ma takie samo moto :biggrin:
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: cbf 1000 Bukowno

Postprzez nocny » Cz paź 27, 2016 8:04 am

Takie same tylko inne ;)
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron