Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

CBF500A

Cz lis 17, 2016 1:06 pm

Cześć,

Jestem świeżo upieczonym motocyklistą (od sierpnia) i szukam pierwszego motocykla. Po większych poszukiwaniach zdecydowałem się na CBF 500 z ABS. Strasznie ciężko ze znalezieniem odpowiedniego egzemplarza tego modelu w okolicach Warszawy.

Wczoraj wpadło mi w oko ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-500 ... iLyR9.html problem w tym że jest to kawałek od Warszawy i zastanawiam się czy warto fatygować się na obejrzenie tej maszyny.

Czy ktoś z Was zna/oglądał ten motocykl?

Pozdrawiam,
Tomek.

Re: CBF500A

Cz lis 17, 2016 1:11 pm

A ja myślałem, że szukasz drogi do powitalni forumowej. Popatrz no, pomyliłem się :dusgust:

Re: CBF500A

Cz lis 17, 2016 1:27 pm

Wybacz, już naprawiłem swój błąd :)

Re: CBF500A

Cz lis 17, 2016 1:40 pm

bigrazer napisał(a):Wybacz, już naprawiłem swój błąd :)

:thumbsup:
Niestety z tych zdjęć to nie wiele można powiedzieć o sprzęcie. Poproś o więcej zdjęć z bliska.

Re: CBF500A

Pt lis 18, 2016 10:31 am

cena atrakcyjna. Przebieg znasz?

Re: CBF500A

Pt lis 18, 2016 7:06 pm

Wydaje mi się, że przednia opona jest w oryginalnym stanie. Lusterka pomalowane na czarno (powinny być chromowane). Przednie kierunkowskazy nieoryginalne. Tylne od 600tki (500 miała pomarańczowe) -Ale to akurat na plus wizualnie ;-)
Ciężarki kierownicy dziwnie wyglądają, chyba nieoryginalne. Wydaje mi się, że lagi były malowane. Mocno zjechała stopka boczna -może być to egzemplarz z dużym przebiegiem, np. po angielskiej kurierce.
Wbrew opisowi -napęd umiera, nie jest nowy.

Re: CBF500A

Pn lis 21, 2016 9:39 am

Kurde, Konjo, Ty to masz wzrok. Ja w okularach na tych zdjęciach nie podejmowałem się "oględzin" motocykla :thumbsup:

Re: CBF500A

Pn lis 21, 2016 1:47 pm

Edit: 'przednia opona w agonalnym stanie'

@happyD coś tam jednak widać, również w okularach ;-)

Re: CBF500A

Śr lis 23, 2016 10:25 am

kolega sprawdził ten moto w darmowej bazie CEPiK i okazało się, że ten moto w 2015 r na przeglądzie-badaniu technicznym miał o 80km więcej niz w tym roku na badaniu-zapewne korekcja była, bo w Polsce cofanie liczników jest zabronione hehe
tak czy siak, kolega jedzie go obejrzeć, bo jedzie przejazdem do Warszawy, to z ciekawości popatrzy.
Garśc porad od nas dostał na forum(naszej grupy)

Re: CBF500A

Pt lis 25, 2016 6:52 pm

Dzięki serdeczne za informacje które były bardzo pomocne :)

Zdecydowałem sobie odpuścić sobie ten egzemplarz i szukać dalej :) Do wiosny jeszcze trochę czasu zostało :)
Odpowiedz