Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

CBF 1000 GT

Śr gru 28, 2016 11:25 am

Witam,

Przymierzam się do kupna CBF 1000. W związku z tym czy mógłbym prosić o ocenę poniższego ogłoszenia / sprzedającego?

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbf ... e6d359ea10

Z góry dzięki

Re: CBF 1000 GT

Śr gru 28, 2016 4:40 pm

Ładnie wypicowana! 44 tyś i nowe tarcze? Albo były krzywe albo 144 tyś dla mnie to już dyskwalifikuje to ogłoszenie

Re: CBF 1000 GT

Śr gru 28, 2016 5:06 pm

"- Wymieniony płyn hamulcowy
- Wymieniony płyn sprzęgłowy
- Nowy filtr powietrza"

Jak nie ma na to papierów to jest to blef.
Filtr powietrza z reguły nie jest zanieczyszczony ale z czasem nabiera wilgoci i jego przepływ powietrza robi się ograniczony mimo że jest spryskany odpowiednim preparatem. Tarcze są nie oryginalne. To tani zamiennik. Inny rozstaw otworów i wieniec powinien być srebrny.

Re: CBF 1000 GT

Śr gru 28, 2016 6:40 pm

Te tarcze to już dyskwalifikacja. Wymienione wszystkie płyny, hehehe. Kto przed sprzedażą wszystko wymienia? Należałoby pozdejmować te wszystkie spojlerki i kuferki i zobaczyć, co pod spodem ale chyba szkoda fatygi.

Re: CBF 1000 GT

Śr gru 28, 2016 9:13 pm

Na wiosnę tego roku kupowałem tam 600'ke. Trzeba brać sporą poprawkę na rzeczy opisywane jako wymienione. Można w tym miejscu kupić dobry sprzęt ale trzeba być baaaaardzo czujnym. Z tego co zauważyłem Panowie z tego serwisu nie zawsze tak dokładnie sprawdzają motocykle przed sprzedażą jak mogło by się wydawać podczas rozmów i oględzin na miejscu.

Pozdrawiam :msn-wink:

Re: CBF 1000 GT

Śr gru 28, 2016 9:32 pm

Zmienione tarcze, "carbonowa" osłona licznika...śmierdzi dzwonem. Tym bardziej dlaczego ktoś zmienił tarcze przy tak znikomym przebiegu...no ale to już wyżej koledzy napisali

Re: CBF 1000 GT

Śr gru 28, 2016 9:39 pm

Około cztery miesiące kupowałem swojego lytra, zjechałem prawie całą polskę większość z tych ogłoszeń znam i powiem jedno , opis a rzeczywistość mija się i to bardzo . Ale trafiłem na rodzynka który mnie odpowiadał także życzę dużo cierpliwości, powodzenia

Re: CBF 1000 GT

Cz gru 29, 2016 9:47 am

kurde, teraz żałuję, że się nie konsultowałem z Wami przed kupnem swojej CBF'ki.
Dobrze, że trafiłem na dobry (ale nie idealny) model i osobę prywatną - bardzo miłą.
Następnym razem się Was podpytam :) obiecuje to sobie...

Re: CBF 1000 GT

Pt gru 30, 2016 6:49 pm

Hmmmmmmmmm, tak nawiasem mówiąc to autor tego postu (pomijam że nie był w powitalni ) to nawet dziękuję nie powiedział, oj nie ładnie nie ładnie. No chyba że to miała być REKLAMA ogłoszenia!!!
Jak tak to zrobił sobie reklamę ha ha ha ha !!!
Odpowiedz