CBF500 -- do oceny (trzecie podejście)

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

CBF500 -- do oceny (trzecie podejście)

Postprzez Cebularz » Wt mar 14, 2017 1:27 pm

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbf ... xtor=SEC-8

A może by tak po taniości? Co sądzicie o tym i o co sie pytać sprzedawcy?


Albo taki ode mnie z okolic?
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fzs-60 ... e2ce917c29
Cebularz
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz mar 09, 2017 1:46 pm
Imię: Daniel

Re: CBF500 -- do oceny (trzecie podejście)

Postprzez Turos » Wt mar 14, 2017 2:43 pm

To moto po taniości sobie odpuść, no chyba, że sprzedawca ma wszystko ładnie udokumentowane. Nie wiadomo skąd te wszystkie rzeczy się wzięły i do tego przejechane tylko 28tys km. Z tą Hondą to naprawdę trzeba by się było znać i samemu ewentualnie wszystko zrobić.

Z tego drugiego to za wiele nie widać. Ot moto, na dywanie w garażu. Po przeróbce lampy i cały malowany, kierownica i lusterka nie są oryginalne .FZS600 z 2003 wygląda tak

o co pytać? O zdjęcia z przeszłości, co się wydarzyło, że został tak a nie inaczej zrobiony, historia serwisowa, faktury, dot opon, kiedy był wymieniany napęd, opony, łożysko główki ramy. Jak ktoś serwisował to powinien wiedzieć takie rzeczy.

Za 6k kup CB500 imo CBF warto kupić, ale już z ABSem. Bez ABSu to prawie to samo co CB500. Ba, nawet ma 1 czy 2 konie mniej od CB :)
o taka była by warta uwagi moim zdaniem: http://allegro.pl/honda-cb-500-cebula-z ... ml#thumb/8

Chyba podpatrzył dywan to ode mnie :naughty:
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: CBF500 -- do oceny (trzecie podejście)

Postprzez raphi » Wt mar 14, 2017 3:01 pm

Konjo i Turos dobrze gadają. W tym budżecie kup CB500. Silnik ten sam. Różnica trochę w zawieszeniu - ale aby w CB dojść do granicy możliwości zawieszenia, musisz być nie lada kozakiem zakrętowym. Ta co Turos podsunął to wersja produkowana jeszcze w Japonii, zanim przeniesiono produkcję do Hiszpanii - a zatem lepiej złożona, bez wady z rdzewiejącym od wewnątrz bakiem. Bębnowy tylny hamulec nie jest ani trochę mniej skuteczny od tarczowego w Hiszpańskiej CB500 czy w CBF500.
Sporo się cebulami najeździłem i to świetne moto jest.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: CBF500 -- do oceny (trzecie podejście)

Postprzez Romek » Wt mar 14, 2017 3:58 pm

raphi napisał(a):produkowana jeszcze w Japonii, zanim przeniesiono produkcję do Hiszpanii -.


Italii nie Hiszpani, to nie Seat.
Avatar użytkownika
Romek
Miłośnik
 
Posty: 731
Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 4:00 pm
Motocykl: CBF 1000A
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości