Prośba o sprawdzenie

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Prośba o sprawdzenie

Postprzez Matt.Sailor » N mar 19, 2017 10:13 am

Cześć!
Nieśmiało chciałem spytać, czy ktoś kojarzy takie miejsce jak MotorMotocykle przy ulicy Patriotów 253, w Warszawie?
Na Facebooku mają ocenę 4,7/5 i pozytywne opinie. Na allegro sprzedają też ubrania i kilka negatywów złapali, ale ogólnie prezentuje się nieźle.
Z tego co wiem w przyszłym tygodniu mają mieć Honde CBF500A z 2005 roku, którą chciałbym pozyskać ;-)
Niestety nie za bardzo mam możliwość osobiście ją sprawdzić (i mam braki w wykształceniu), więc jeśli ktoś mógłby chociaż wyrazić opinię na temat tego miejsca to byłbym bardzo wdzięczny :-)

Ich strona na Facebooku : https://www.facebook.com/MOTORmotocykle/

Dzięki za odzew z góry i z dołu ;-)
Matt.Sailor
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): N mar 19, 2017 6:53 am
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 34
Imię: Maciej
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o sprawdzenie

Postprzez Nod » N mar 19, 2017 10:38 am

Szukałem tam pierwszego motocykla, jakieś 2 lata temu.

Ceny maja wysokie jak na stan motocykli. Oglądałem cbf125 w bardzo dobrym stanie to cena była zabójcza jak na ten model. Potem jeszcze oglądałem tam Varadero - widać, że był wyczyszczony, żeby ładnie wyglądał, ale techniczne było słabo, a mimo to chcieli prawie 8000 zł.
Oczywiście nie przejedziesz się, bez wyłożenia całej kwoty.
Ogólne wrażenie takie sobie, ale nic u nich nie kupiłem, więc nie mogę powiedzieć nic na 100%.
Avatar użytkownika
Nod
Użytkownik
 
Posty: 132
Dołączył(a): Pt lip 22, 2016 6:56 am
Motocykl: CBF600N '08
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o sprawdzenie

Postprzez Matt.Sailor » N mar 19, 2017 11:01 am

Mieli niedawno takiego samego CBF jakiego chcę wziąć od nich, ale 2008 rok, ok 36k km na liczniku i chcą 8k za niego.
To, że będą wypucowane to jakby nieuniknione u handlarzy.
Trochę zniechęca mnie podejście z wyłożeniem kasy przed jazdą próbną, ale z drugiej strony jestem w stanie to zrozumieć.

Co do ceny, jeśli ta będzie nieco wyższa, niż przeciętnie, ale w zamian dostanę sprawny, bezpieczny i przygotowany motor z gwarancją (nie wiadomo ile ona jest warta, ale jakaś jest) to jestem w stanie wyłożyć te pieniądze ;-)
Matt.Sailor
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): N mar 19, 2017 6:53 am
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 34
Imię: Maciej
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o sprawdzenie

Postprzez pietia79 » N mar 19, 2017 10:55 pm

Z tą kasą to normalne. Dalibyście każdemu potencjalnemu kupcowi swój moto do jazdy próbnej bez pełnego zabezpieczenia?
pietia79
Użytkownik
 
Posty: 43
Dołączył(a): Wt cze 28, 2016 8:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Piotr
Motocykl: CBF 600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o sprawdzenie

Postprzez Matt.Sailor » Pn mar 20, 2017 6:29 am

Dlatego piszę, że jestem w stanie to zrozumieć, ale wiadomo jak to może być z handlarzem. Dlatego pytam o to, czy ktoś zna to miejsce.

Drugą kwestią jest gwarancja, bo jeśli wizualnie motor wydaje się być okej to mogę go wziąć w ciemno, ale jeśli za tydzień zadzwonię, że znalazłem lipę to chciałbym żeby chociaż odebrali telefon :-D
Matt.Sailor
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): N mar 19, 2017 6:53 am
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 34
Imię: Maciej
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości