CBF 1000 proszę o podpowiedź

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez zbyhu » N mar 26, 2017 5:55 am

krzysiek86 napisał(a):drodzy koledzy a ta ?:
http://allegro.pl/honda-cbf-1000-abs-20 ... ml#thumb/7


Na tych zdjęciach nie widzę nic niepokojącego. Sprzęt wygląda ładnie. Piękny kolorek :).
To byłby mój faworyt - wygląda najlepiej ze wszystkich. Jedyny minus, że jest goła poza akcesoryjnym błotnikiem tylnym. Kuferki jednak fajna rzecz.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez Dariusz » N mar 26, 2017 9:00 am

Podoba mi się ten tekst "właścicielką była kobieta"
lytra :blink: kobieta :blink: normalnie jeszcze biegła do granicy z płaczem :thumbup:
Zakup używki 10 letniej związany jest z większą lub mniejszą wtopą , w trakcie moich poszukiwań doszedłem do ściany tzn salonu gdzie zakupiłbym nowego ncka 21 500 wersja 2016 tzn ledy itp , z czerwonymi felami :drool: ... ale czekałem na jedną używkę od kolegi z tego forum, mam nadzieję że wtopa będzie niewielka :dusgust:
Jeśli miałby to być lyter to budżet min 25 tys na krajówkę od pierwszego właściciela z pierwszymi oponami itd ( bogatego który nie miał czasu jeździć a kupił bo nie wiedział co z kasą robić ) Poniżej tej kwoty same wychechłane ulepy = kupujesz problem, a nie moto co ma radoche i frajdę sprawić właścicielowi.
Avatar użytkownika
Dariusz
Znawca
 
Posty: 359
Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 11:11 am
Lokalizacja: Tychy
Imię: Dariusz
Motocykl: Burgman 400, cbf1000

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez raphi » N mar 26, 2017 9:11 am

Nie do końca zgadzam się z przedmówcą. O ile roczniki 2006 mogą rzeczywiście kosztować ok 14 tysi, to za 2008 w bardzo dobrym stanie 16500 to cena adekwatna. Gdyby był do tego wyposażony w kufry i inne turystyczne dodatki to można zaakceptować cenę nieco wyższą. Powyżej zaczynają się już polifty i naprawdę nie ma powodu by wydawać 25 koła za przedliftowego litra już dzisiaj.

Co do tego egzemplarza - zgadzam się ze zbyhem. Myślę, że jeśli motocykl miał jakieś poważne przygody to nie dałoby się go doprowadzić do takiego stanu w rozsądnych pieniądzach.
Zwróciłbym tylko BACZNĄ uwagę na mocowania silnika. Moto ma crashpady a jak wiemy litr + crashpad to duża szansa na wyłamanie mocowania i wywalenie dziury w bloku silnika. Czasami ludzie ratują się klejeniem - trzeba się temu dobrze przyjrzeć. No i zaraz po zakupie zdemontować crashpady - natychmiast - jeszcze przed pierwszą parkingówką! :-P

Uważam że powyższa maszyna warta jest wycieczki, posłuchania silnika, jazdy próbnej.
Powodzenia!
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez klemens » N mar 26, 2017 9:33 am

No, wygląda pięknie. Kobieta... hmmm może i tak. Na tym forumie były dziewczyny dosiadające lub poszukujące litra, chociaż trudno mi to jakoś sobie wyobrazić. Ale ktoś się napracował przy czyszczeniu kolektora. Nawet u dołu, przy samej dupie lśni sreberkiem, trochę dziwne... Dla mnie plus, że golas. Nowy właściciel założy, co chce a jest większa pewność, że nikt przy nim nic nie majstrował. Zatem śruby powinny być fabryczne i plastiki nieodkręcane. Z ciekawości poprosiłbym o fotki tej książki z przeglądami. Jeśli wszystko co pisze jest prawdą, długo nie postoi.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez Kaplan » N mar 26, 2017 9:41 am

raphi napisał(a):Dlatego właśnie nasz (i Wasz) forumowy Raphi sprowadzał zdrowe i pewne sprzęty z DE, ale nie chcieliście ich bo cena Wam nie pasowała do tych rynkowych ulepów. To teraz macie...


Niestety, to smutna prawda. :( Wystarczy popatrzeć na ceny motocykli na mobile.de i porównać je ze sprzętami sprowadzanymi z zagranicy i oferowanymi w Polsce w atrakcyjnej cenie jako bezwypadkowe albo po małym szlifie. Jeśli sprzęt od handlarza jest tańszy niż ten sam model w dobrym stanie w Niemczech czy Szwajcarii, to strach pomyśleć, za jaką cenę został przez tego pośrednika kupiony i w jakim był stanie technicznym. A zarobić przecież trzeba...
Także ten kto kupił porządne moto z dobrego źródła i zapłacił adekwatną cenę do jego stanu i dokumentacji, nie raz mógł się przekonać, jakie są problemy przy późniejszej odsprzedaży. Kupi się drogo, a później chcąc sprzedać trzeba będzie dostosować się do o wiele niższych cen konkurencji, chyba że natrafi się na zdecydowanego i świadomego odbiorcę.
Kaplan
Znawca
 
Posty: 246
Dołączył(a): N gru 06, 2015 10:00 am
Lokalizacja: Woj. Pomorskie
Imię: Karol
Motocykl: NC700S DCT (2013/14)
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez Radarman » N mar 26, 2017 9:57 am

klemens napisał(a):Jeśli wszystko co pisze jest prawdą, długo nie postoi.


Ogloszenie nieaktualne. Prorok jakiś czy co :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Radarman
Znawca
 
Posty: 337
Dołączył(a): Wt paź 28, 2014 9:32 pm
Lokalizacja: Hampshire / UK
Wiek: 52
Imię: Hubert
Motocykl: CRF1000L DCT
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez Cate » N mar 26, 2017 10:41 am

ja nie wiem co Wam tak przeszkadza/wygląda podejrzanie* że kobieta na litrze :blink:
*niepotrzebne skreślić

mam litra i regularnie na nim latam, bynajmniej nie po bułki do sklepu albo pod remize :witch:

sorki za offtop
Cate
Użytkownik
 
Posty: 159
Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 7:14 am
Lokalizacja: SLU
Imię: Kasia
Motocykl: NC750X DCT '21
W siodle: 200-300 kkm

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez raphi » N mar 26, 2017 2:56 pm

No ale Ty jesteś nadkobietą ;-)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez Dariusz » N mar 26, 2017 8:21 pm

25 tys to szukanie świeższego moto a nie 10 letniego , oczywiście wtrysk i po lifcie , inna rama, itd. motocykle z wiekiem nie są lepsze.
Avatar użytkownika
Dariusz
Znawca
 
Posty: 359
Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 11:11 am
Lokalizacja: Tychy
Imię: Dariusz
Motocykl: Burgman 400, cbf1000

Re: CBF 1000 proszę o podpowiedź

Postprzez zbyhu » Pn mar 27, 2017 9:07 am

Moja matka kilka razy śmigała moim litrem. Prawko zrobiła po 50-tce ;).
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron