Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

CBF 1000 FA - prośba o ocenę

Cz kwi 05, 2018 7:30 pm

Witam
Dorosłem do zmiany swojej poczciwej CBF'ki 600 na 1-litra i tu prośba do Was o ocenę tych ogłoszeń:

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbf-honda-cbf-1000-abs-super-stan-niemcy-ksiaz-ser-1-wlasc-igla-ID6zKlR2.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

lub
https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-1000-abs-raty-transport-gwarancja-CID5-IDt7O9b.html#dde8f15c3a

Może ktoś już je widział?
Za wszelkie uwagi dziękuję.

Pozdrawiam
LeonO

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

Pt kwi 06, 2018 12:19 pm

Jeżeli mogę to chcę czarny :drool:

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

Pt kwi 06, 2018 2:27 pm

Obie wyglądają ciekawie choć ceny wydają się być wysokie...
Na pewno trzeba by obejrzeć na miejscu.

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

Pt kwi 06, 2018 5:25 pm

Arpgor napisał(a):Jeżeli mogę to chcę czarny :drool:


Czarny jest z 2010 roku, uwaga na kwestię alternatora :nono:

Biały również 2010, to samo :nono:

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

Pt kwi 06, 2018 7:41 pm

Mam swoją SC64 z 2010 roku niecałe 40kkm przebiegu, mam się czegoś obawiać związanego z alternatorem?

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

Pt kwi 06, 2018 8:08 pm

Moja 2010 ma nakulane ponad 82k.
Co to jest alternator? [WINKING FACE]

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

Pt kwi 06, 2018 8:29 pm

Panowie, dzięki za rycie bani :bash: , każda informacja użytkownika jest cenna xgood . Jutro jadę oglądać białą - na co zwrócić uwagę i co może potwierdzić/podważyć przebieg. Jakieś większe wytarcia konkretnego elementu, zużycie czy luzy? Teoretycznie ma mieć 25kkm xcrazy

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

Pt kwi 06, 2018 8:54 pm

Weź że sobą kogoś kto ma jakieś pojęcie o cbf a na co zwracać uwagę hmnn chyba na wszystko. Poczytaj posty wcześniejsze o zakupie cbf na tym forum tak ze zdjęć oba ładne. Skąd jesteś ? Może ktoś by podjechał z chłopaków ?

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

So kwi 07, 2018 5:24 am

LeonO napisał(a):Panowie, dzięki za rycie bani :bash: , każda informacja użytkownika jest cenna xgood . Jutro jadę oglądać białą - na co zwrócić uwagę i co może potwierdzić/podważyć przebieg. Jakieś większe wytarcia konkretnego elementu, zużycie czy luzy? Teoretycznie ma mieć 25kkm xcrazy



Przede wszystkim szukać śladów przeszłości wypadkowej lub szlifu. :excl:

Jeśli się takie znajdą, to starać się dowiedzieć, doszukać jak mocno to było rozwalone i jak naprawione.
Jeśli moto okaże się bez uszkodzeń wypadkowych, to przyjrzeć się stanowi opon, napędu, tarcz, klocków, osłuchać czy łańcuszek rozrządu nie hałasuje.
Jeśli moto nie będzie wyglądało na zmęczone i zaniedbane, to ja bym się nie przejmował zbytnio przebiegiem - to nie jest byle chińszczyzna, która zaraz się skończy. CBFka będzie latać spokojnie ze 200tys km bez poważniejszych napraw.

Re: CBF 1000 FA - prośba o ocenę

N kwi 08, 2018 12:08 pm

goramo napisał(a):
LeonO napisał(a):Panowie, dzięki za rycie bani :bash: , każda informacja użytkownika jest cenna xgood . Jutro jadę oglądać białą - na co zwrócić uwagę i co może potwierdzić/podważyć przebieg. Jakieś większe wytarcia konkretnego elementu, zużycie czy luzy? Teoretycznie ma mieć 25kkm xcrazy



Przede wszystkim szukać śladów przeszłości wypadkowej lub szlifu. :excl:

Jeśli się takie znajdą, to starać się dowiedzieć, doszukać jak mocno to było rozwalone i jak naprawione.


Zwłaszcza jak motocykl z Francji. Jeśli sprzedawca ma tylko jeden oryginalny kluczyk to ja bym podziękował.
Poproś o demontaż owiewek, można sprawdzić czy nie klejone i jaka jest data produkcji owiewek, ew. Sprawdź datę na lusterkach (chyba też powinna być). Przednia tarcza przy tym przebiegu bez rantu.



pozdrawiam
Marcin Jan
Odpowiedz