Cbf 600s weryfikacjia

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Cbf 600s weryfikacjia

Postprzez konix » Śr maja 16, 2018 5:27 pm

Witam czy mógłby która rzucić okiem czy warto dać za taką maszynę ponad 16tys. https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-600 ... txFzp.html
Dodam jeszcze ze pisałem z właścicielem napisał mi ze z ceny wyjściowej najtaniej może sprzedać za 16tys to za dwa dni pojechałem dokonać oględzin i zakupu i stwierdził że za tanio mi powiedział zbyt szybko dokonał decyzji i podniósł o tysiąc.I myślał że chciałem tylko obejrzeć a nie kupić
konix
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr maja 16, 2018 4:56 pm
Imię: Piotr

Re: Cbf 600s weryfikacjia

Postprzez dzik » Śr maja 16, 2018 6:13 pm

Wygląda pięknie, choć przebarwienia na tłumiku zastanawiające.
Jeśli to co jest napisane to prawda, a nie mam podstaw twierdzić, że tak nie jest to wolałbym dołożyć i wziąć taką maszynę.
Choć 18k wydaje się być przesadzone.

Jedna rzecz która może być dla Ciebie istotna - nie wszystkie 2 kaski wejdą do tego kufra. Wiem, bo taki mam. Np 2 neoteców nie zmieścisz, nie ma szans.
Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: Cbf 600s weryfikacjia

Postprzez nocny » Śr maja 16, 2018 10:19 pm

motocykl wydaje się ok i historia też. Co do ceny to jest jest zbliżona jak na mobile.de, gdzie sensowne ceny są w przedziale 3800-4200 euro (tych ostatnich jest najwięcej). Choć muszę przyznać że nie lubię i strasznie mnie wqrwiają takie akcje że sprzedający kręci z ceną. Szkoda że nie powiedział że musisz podbić cenę bo inny kupiec jedzie już z lawetą.
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Cbf 600s weryfikacjia

Postprzez Turos » Cz maja 17, 2018 6:09 am

konix napisał(a):Witam czy mógłby która rzucić okiem czy warto dać za taką maszynę ponad 16tys. https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-600 ... txFzp.html
Dodam jeszcze ze pisałem z właścicielem napisał mi ze z ceny wyjściowej najtaniej może sprzedać za 16tys to za dwa dni pojechałem dokonać oględzin i zakupu i stwierdził że za tanio mi powiedział zbyt szybko dokonał decyzji i podniósł o tysiąc.I myślał że chciałem tylko obejrzeć a nie kupić

Piotrze prośba, używaj znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się czyta takie posty. Taki słowotok. Pamiętaj, że to też wyraża szacunek jaki masz do czytających:
czy mógłby która
albo
napisał mi ze z ceny wyjściowej najtaniej może sprzedać za 16tys
Zwykle się nie czepiam i staram się być powściągliwy z uwagami.
Powodzenia przy kupnie wymarzonej maszyny :)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości