Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

Re: 4 x cbf 500

N cze 10, 2018 3:54 pm

xcracer napisał(a):
mikrus napisał(a):
xcracer napisał(a):Jaki maksymalnie budżet chcesz przeznaczyć na moto?

Pytam ponieważ kolega chce sprzedać Bandita 650 z 2009 roku. Moto wychuchane, salon polska, przebieg poniżej 20 kkm, dodatki za więcej niż połowę wartości motocykla. Z tym, że cena będzie z tych wyższych...


Myślałem o maksymalnie 8000 - 8500.
Tyle chcę na syna przeznaczyć bo to dla niego ma być. Wiem że muszę też mieć kasę na to by zdławić sprzęt do kategorii A2 (około tysiaka trzeba przeznaczyć).
Podejrzewam że to o czym piszesz będzie powyżej 10 tyś więc zapewne odpada.

Przy okazji cos takiego jeszcze

d.
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbf ... 5a53b8bbe1


Tak, na pewno będziesz sobie życzył ponad dychę...


Ale dzięki za halo

Re: 4 x cbf 500

Pn cze 11, 2018 5:43 pm

ta 600 całkiem nieźle wygląda.

Re: 4 x cbf 500

Pn cze 11, 2018 8:09 pm

Turos napisał(a):ta 600 całkiem nieźle wygląda.

Hmmm tak że tak. Ale która? Ta z pozycji d?

Re: 4 x cbf 500

Wt cze 12, 2018 5:41 am

Tak ta z pozycji D.

Re: 4 x cbf 500

Wt cze 12, 2018 7:31 am

Jako że będę w weekend w Bełchatowie to umówię się na oglądanie.

Re: 4 x cbf 500

Śr cze 13, 2018 7:32 am

https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-hon ... w084j.html

Widziałeś to ogłoszenie?

Osobiście mogę polecić sprzedawcę. Swoją obecną CBFę kupiłem u nich. Jeśli chodzi o obsługę i zgodność motocykli że stanem faktycznym mogę powiedzieć, że na prawdę się starają. Będąc na miejscu z ciekawości oglądałem inne moto i nie było się do czego przyczepić.

Re: 4 x cbf 500

Śr cze 13, 2018 7:36 am

Uważał bym z tym entuzjazmem bo były przypadki kiedy ring road sprzedawał motocykle które za granicą były po szkodzie całkowitej. Oczywiście szkoda całkowita to tylko pojęcie związane z opłacalnością napraw i w Polsce może być to już tańsze ale ukrywali oni fakt że te motocykle były naprawiane. Sprzedają też dobre sztuki ale nie można iść w ciemno

Re: 4 x cbf 500

Śr cze 13, 2018 8:09 am

Też czytałem o nich różne opinie ale osobiście w salonie nie widziałem żadnych ulepów. Z drugiej strony masz rację, jak w przypadku każdego używanego moto trzeba uważać.

Zakup u tego typu sprzedawcy jest dużo pewniejszy niż u zwykłego handlarza. Przedsiębiorcę dużo łatwiej pociągnąć do odpowiedzialności w razie W.

Re: 4 x cbf 500

Śr cze 13, 2018 12:47 pm

Dworzi napisał(a):Uważał bym z tym entuzjazmem bo były przypadki kiedy ring road sprzedawał motocykle które za granicą były po szkodzie całkowitej. Oczywiście szkoda całkowita to tylko pojęcie związane z opłacalnością napraw i w Polsce może być to już tańsze ale ukrywali oni fakt że te motocykle były naprawiane. Sprzedają też dobre sztuki ale nie można iść w ciemno


Też słyszałem niezbyt pochlebne opinie.

Generalnie jestem na sobotę umówiony na obejrzenie tej N-ki z Łodzi

Re: 4 x cbf 500

Cz cze 14, 2018 9:06 am

xcracer napisał(a):https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-honda-cbf-600-s-abs-perfekcyjny-egzemplarz-CID5-IDw084j.html

Widziałeś to ogłoszenie?

Osobiście mogę polecić sprzedawcę. Swoją obecną CBFę kupiłem u nich. Jeśli chodzi o obsługę i zgodność motocykli że stanem faktycznym mogę powiedzieć, że na prawdę się starają. Będąc na miejscu z ciekawości oglądałem inne moto i nie było się do czego przyczepić.



z tymi komisami to polecanie jest ryzykowne, jak przyjedzie fajna sztuka to super, ale jak im się trafi szrot to coś i tak muszą z nim zrobić...
Odpowiedz