Kawasaki Versys 1000

Dział poświęcony motocyklom innych marek.

Re: Kawasaki Versys 1000

Postprzez nocny » Cz kwi 08, 2021 7:24 pm

Tak. W versysie świeczki co 12 tys km imho chore. Zresztą taka sama opinia serwisanta.

Pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Kawasaki Versys 1000

Postprzez klemens » Pt kwi 09, 2021 9:06 am

nocny napisał(a):Tak. W versysie świeczki co 12 tys km imho chore. Zresztą taka sama opinia serwisanta.

Pozdrawiam
Marcin Jan

Widać, nie ma się co zepsuć, to na czymś trzeba dać zarobić serwisowi. Wymiana świec to ulubiona czynność serwisu i pierwsze działanie przy każdej usterce elektrycznej :biggrin: .A co Ci nie pasowało w Versysie?
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Kawasaki Versys 1000

Postprzez nocny » Pt kwi 09, 2021 8:19 pm

Z versysem miałem ten problem że nic konkretnego nie mogłem mu zarzucić. Naprawdę skubany w każdym aspekcie był nie przeciętnie dobry ale niestety w całości nie dawał frajdy. I dość czasu zajęło mi zrozumienie tego. Przełomem była jazda na AT którą zresztą dość na spontanie sobie zorganizowałem.
Myślę że jazda versysem przypominała mi trochę jazdę autem. Oczywiście dużo zależy od sposobu wykorzystania motocykla jeśli ktoś jeździ z pasażerem i np. robi wycieczki aby coś pozwiedzać potem z buta albo jeździ autostradą do jakiś miejsc docelowych i ogólnie robi duże przebiegi to będzie to dobry wybór.
Ja w ubiegłym sezonie rzeczywiście zapuszczałem się w rejony dość dalekie od domu na jeden dzień bo wygoda na tym motocyklu jest duża a regulowany elektrycznie zawias powoduje że złej jakości asfalt nie jest problemem.
Ale fanu nie było :)

Pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Kawasaki Versys 1000

Postprzez klemens » Pt kwi 09, 2021 8:55 pm

Doświadczyłem czegoś podobnego cbf-ką. Znudziło mi się po prostu jeżdżenie szosą. Policja mnie wypunktowała za prędkość a jazda szosą z prędkościami w miarę przepisowymi jest dla mnie tak atrakcyjna jak jazda przewozem pracowniczym. Szkoda czasu i paliwa. Zjechanie z asfaltu było jak nowe życie. Nawet te same lasy oglądane od drugiej strony są zupełnie inne. A najładniejsze miejsca są tam, gdzie żadna droga nie dochodzi. Teraz lasy są bardzo pilnowane ale i tak jest mnóstwo szutrów, łąk, piachów i innych pagórów do zabawy.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Poprzednia strona

Powrót do Inne marki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości