KTM 1190 Adventure

Dział poświęcony motocyklom innych marek.

Re: KTM 1190 Adventure

Postprzez wojciechu15 » Śr lis 07, 2012 4:27 pm

Sarnaon napisał(a):A który z Panów odważył się zjechać którymkolwiek z tych motocykli w piach (nie powiem juz w błoto) ?
Bo żadnego chyba nie można nazwać enduro :bored: - i owszem ,można fajnie pośmigać po utwardzonych drogach gruntowych,po stabilnym szutrze- ale żaden nie został stworzony z myślą o prawdziwym off-ie!!! Wysokie środki ciężkości ,waga ,potęzna moc- to się nie sprawdza w błotku,na ruchomym podłożu , przy częstych wizytach na glebie :msn-wink: -ilu z Was podniesie prawie 300 kg motocykl na kamienistym, lub błotnistym podłożu??? JA Wiadro z ziem zbiorę ,ale przyklejonego do błota o już chyba nie :bag: . Duża Tenera jeszcze cięższa do podniesienia!!!



Wiem o czym mówisz, nieraz miałem okazję podnosić varadero przy różnego rodzaju parkingówkach. O jeździe w terenie tym motocyklem można zapomnieć - trzeba by mieć na prawdę bardzo duże umiejętności by opanować ten motocykl chociażby na piasku, o błocie nie wspomnę. Kiedyś jedna z wycieczek przez las skończyła nam się niestety nieciekawie, kiedy pojawił się przed nami spory podjazd pod górkę, mocno piaszczysty - skończyło się na podnoszeniu Varadera z gleby i powrocie inną drogą, bo ojciec bez doświadczenia w terenie nie był w stanie nic tym motocyklem zdziałać.
Avatar użytkownika
wojciechu15
Znawca
 
Posty: 372
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2012 1:29 pm
Lokalizacja: Gostyń
Wiek: 31
Imię: Wojtek
Motocykl: CBF 1000 A8
W siodle: <100 kkm

Re: KTM 1190 Adventure

Postprzez rupert » Cz lis 08, 2012 10:06 pm

wojciechu15 napisał(a):
rupert napisał(a):świtnie to goni po dziurach i na długie trasy


Pod warunkiem, że ci się w międzyczasie coś nie zepsuje - nie wiem jak to jest teraz, czy w przypadku serii adventure - ale KTM delikatnie mówiąc nie należy do najbardziej bezawaryjnych...

Tak racja, nie byłem precyzyjny. Ostatni Adventure jaki jest w stanie osiągnąć Mongolię i powrócić to 950 gaźnikowy. 990, jego następca, to już laweciarz. 950 jest bardziej poszukiwany i często droższy od 990.
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Poprzednia strona

Powrót do Inne marki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości