Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom innych marek.
Odpowiedz

Re: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

Pt mar 22, 2013 9:10 am

Popatrz to jest Geniusz! Drugi raz udało mu się zrobić dziurkę w dziurce :msn-wink:
Gratulejszyn, nie ważne że nie chłopak, ważne żeby zdrowe było !
:smile:

Re: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

Pt mar 22, 2013 9:18 am

Z tego co wiem, zdrowe jest :).

Re: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

Pt mar 22, 2013 2:02 pm

Gratki! :cheers:

Re: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

Pt mar 22, 2013 5:39 pm

Gratulacje Browar.

Re: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

Pt mar 22, 2013 5:58 pm

No, no Browarku,gratulejszyn :thumbup: :clap:

Re: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

So mar 23, 2013 4:28 pm

Dzięki Wszystkim !!

Moje dziewczyny przywiozłem ze szpitala w czwartek i w sumie do teraz spałem jakąś godzinę .. więc żeby nie zasnąć z małą na rękach wyglądam mniej więcej tak :eek:

Martusia ur.18.03.2013 r. - 3210 g i 57 cm :clap: :clap: :clap:

Jestem w tej chwili meeega szczęśliwy i muszę się przyznać otwarcie (choć może to było trochę egoistyczne i nieczułe), że odkąd nabyłem i pierwszy raz się przejechałem na WRce to moją głowę przyciągał ten sprzęt...łaziłem do garażu...miałem wzwód przed każdą rajzą i banana na gębie przez cały czas jazdy (nawet podczas lotu na glebę) ... nie myślałem za bardzo o mojej ciężarnej żonie... oczywiście pomagałem jak mogłem, ale jakoś byłem nieobecny... bo myśli w garażu przy WRce .... ale odkąd Marta się urodziła z ręką na sercu nawet przez myśl mi nie przeszło to moto, ani nawet jakoś nie kojarzę pogody za oknem, która by się nadawała na moto z jazdą ...

Także Browar po raz kolejny ma "pierwszą miłość".... moją kochaną malutką MARTUSIĘ !!

Pozdrawiam wszystkich !!
BROWAR :jupi: :jupi: :jupi:

Re: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

So mar 23, 2013 6:31 pm

To cieszymy się razem z Tobą :clap: .

Re: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

So mar 23, 2013 10:29 pm

Gratki :)

Odp: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

N mar 24, 2013 7:19 am

Kurcze stary, wiem co czujesz. Jeszcze nie tak dawno przechodzilem to samo! Ja także Gratuluję! I imię fajne. Marty to ładne dziewczyny są. Ja znam 3 Marty, wszystkie fajne! Będziesz miał co pilnować :grin:

Re: Odp: YAMAHA WR 250 F - spełnione marzenie

N mar 24, 2013 4:22 pm

raphi napisał(a):Kurcze stary, wiem co czujesz. Jeszcze nie tak dawno przechodzilem to samo! Ja także Gratuluję! I imię fajne. Marty to ładne dziewczyny są. Ja znam 3 Marty, wszystkie fajne! Będziesz miał co pilnować :grin:



Ano Raphi ... ja też nie znam żadnej niefajnej Marty,,, zresztą moja druga córa ma na imię Hania ... a tu z kolei nie znam żadnej grzecznej Hani ... więc podwójnie będę miał co pilnować .,, już licytuję Springfielda :buttrock: :buttrock: :buttrock:
Odpowiedz