KTM ADVENTURE

Dział poświęcony motocyklom innych marek.

KTM ADVENTURE

Postprzez Goral4t » Cz mar 20, 2014 6:19 am

Witam !
Dano Dawno mnie nie było, potem nie mogłem znaleźć forum, ale oto jestem :)

Mam pytanie ktoś jeździł na Adventurze 1190, mógłby sie podzielić emocjami i własnymi obserwacjami ?

Moje pytanie wzięło się z tego, że byłem na targach we Wrocławiu, gdzie troszkę się zakręciłem koło KTM-a, AD wpadł mi w oko :). Cena jak dla mnie Zaporowa bo to 65 tys. Zastanawia mnie jak poza pisemkami się to sprawuje.

Moje wrażenia jest prze wysoki na centralce tu już się człowiek nie odepchnie z siodła, fajna pozycja, tylko nie wiem jak się jeździ ;/

Pozdro! Czekam na wasze uczucia co do pomarańczowych
Ostatnio edytowano Cz mar 20, 2014 6:30 am przez Goral4t, łącznie edytowano 1 raz
Motomaniacy są wszędzie :) X11 "Power of Dreams"
Avatar użytkownika
Goral4t
Maniak
 
Posty: 1357
Dołączył(a): N lis 21, 2010 12:32 pm
Lokalizacja: KSU
Wiek: 31
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF 600 sa, x11
W siodle: 100-200 kkm

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez Arti » Cz mar 20, 2014 6:23 am

Ale na którym KTM ADV?
Arti

Who dares, wins.

hmm..
Arti
Fanatyk
 
Posty: 2011
Dołączył(a): So wrz 04, 2010 1:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 54
Imię: Ten Arti
Motocykl: czerwona GejSza
W siodle: <100 kkm

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez Goral4t » Cz mar 20, 2014 6:30 am

aa zapomniałem :D AD 1190
Motomaniacy są wszędzie :) X11 "Power of Dreams"
Avatar użytkownika
Goral4t
Maniak
 
Posty: 1357
Dołączył(a): N lis 21, 2010 12:32 pm
Lokalizacja: KSU
Wiek: 31
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF 600 sa, x11
W siodle: 100-200 kkm

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez klemens » Cz mar 20, 2014 8:15 am

KTM 1190 adventure jest dostępny (przynajmniej niedawno był) w Łodzi w Profi na ul.Włókniarzy w cenie 55tys. z 2013r - pomarańczowy i srebrny (2szt.). Trochę nim jeździłem. Nie jest zły ale szału nie było. Tzn. jeśli chodzi o moc to szał jest. Poza tym (na mój gust oczywiście) jest bardzo twardy, nawet na najmiększym ustawieniu. W lekkim terenie radzi sobie bez problemu. W cięższym - nie wiem. Ogólne wrażenie wykonania - średnie. Na dziurach się telepał, klekotał - nie wnikałem co to było. Po tych samych dziurach jechałem później Crosstourerem i po prostu przepłynął przez nie. Pozycja wygodna, siedzi się nisko jak na KTMa.
A teraz to co mi przeszkadzało. Ten silnik produkuje multum ciepła i musi je, niestety, gdzieś wyrzucić. Strasznie mi dawało gorącem po piszczelach. Każede moto trochę daje ale ten wyjątkowo. W sieci skarżą się też na nagrzewanie się kanapy z przodu, aż do nadtopienia - smażenie jajek. Ja tego nie odczułem - może za krótko jeździłem albo po prostu nie zwróciłem uwagi. Ogólnie, gdyby nie to gorąco, może bym się i skusił. Ochrona przed wiatrem - może być. Więcej chwilowo nic mi nie przychodzi do głowy.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez Dude » Pn mar 24, 2014 12:15 pm

To sobie poczytaj, prawdziwy użytkownik a jakiś tam tester półgodzinny:
http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... -r1200-gs/
Avatar użytkownika
Dude
Miłośnik
 
Posty: 739
Dołączył(a): N lut 06, 2011 4:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Marek
Motocykl: CBR 600 F 2012
W siodle: <100 kkm

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez Nicpoń » Cz mar 27, 2014 7:02 am

Na tegorocznej warszawskiej wystawie motocykli gadałem na stoisku KTM'a z Jackiem Czachorem, gość posiada prywatnie tą maszynę i faktycznie potwierdził że wyrywne sprzęcicho i ogólnie wypowiadał się w ciepłych słowach na ten temat. Porównywał m.in. do Super Tenere którą również chwalił mimo to u niego wygrywał KTM. Być może spowodowane to było tym że pracował na stanowisku tej właśnie marki :)
skuter 50cm >> Suzuki DL 1000 V-Strom >>> Honda NC 700X >>>(będzie) Honda CrossTourer 1200X

Obrazek
Avatar użytkownika
Nicpoń
Użytkownik
 
Posty: 116
Dołączył(a): Pt lis 29, 2013 8:18 am
Lokalizacja: Łomianki
Wiek: 44
Motocykl: NC 700X
W siodle: <100 kkm

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez klemens » Cz mar 27, 2014 7:26 am

Nicpoń napisał(a):Na tegorocznej warszawskiej wystawie motocykli gadałem na stoisku KTM'a z Jackiem Czachorem, gość posiada prywatnie tą maszynę i faktycznie potwierdził że wyrywne sprzęcicho i ogólnie wypowiadał się w ciepłych słowach na ten temat. Porównywał m.in. do Super Tenere którą również chwalił mimo to u niego wygrywał KTM. Być może spowodowane to było tym że pracował na stanowisku tej właśnie marki :)

1.Pracuje dla KTM
2.Ma moto, serwis i części za darmola (tak przypuszczam)
3.Świetnie jeździ, więc wykorzysta potencjał KTMa (jeszcze mu braknie). Tenerka to nie dla niego moto.
4.KTM jest 40KM mocniejszy i 30kg lżejszy od tenerki (a cena podobna)
5.Prywatnie nie wiem, co bym wybrał (a może i wybiorę :question: ). W tej chwili mam na oku nowiutką tenerkę za 51tys i KTMa za 55tys (może być coś jeszcze urwał - z KTMa).
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez rupert » Cz mar 27, 2014 11:26 am

To tak różne sprzęty, że nie wypada porównywać. Pod względem offu - kat, na wycieczki - teresa.
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez Dedek » Cz mar 27, 2014 12:12 pm

Klemens - szkoda, że nie mówiłeś, zę duże KTM Cie interesują na forum Afry był ładny egzemplarz ale się już sprzedał...
Avatar użytkownika
Dedek
Maniak
 
Posty: 1143
Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Olkusz
Wiek: 42
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF 1000

Re: KTM ADVENTURE

Postprzez klemens » Cz mar 27, 2014 4:51 pm

Dedek napisał(a):Klemens - szkoda, że nie mówiłeś, zę duże KTM Cie interesują na forum Afry był ładny egzemplarz ale się już sprzedał...

Ze mną jak dzieckiem :jupi: :jupi: . (Na starość ponoć się dziecinnieje :naughty: ). Interesuje mnie w zasadzie wszystko endurowate, co jest w perfekcyjnym stanie i ma korzystną cenę.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7


Powrót do Inne marki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości