Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom innych marek.
Odpowiedz

nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

Pt cze 06, 2014 9:20 am

Hehehehe,
http://motovoyager.net/2014/06/nie-jezd ... w-r1200rt/

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

Pt cze 06, 2014 9:36 am

Ożesz.... :eek:

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

Pt cze 06, 2014 9:39 am

No co? Bakelite motorwerke. A Wahacze z gównolitu

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

Pt cze 06, 2014 10:00 am

Ciekawe jak na to wpadli ?
Aż boje się pomyśleć....
Miejmy tylko nadzieję, że nie spowodowały tego "dziwne" wypadki tych motocykli.

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

So cze 07, 2014 11:18 am

zbyhu napisał(a):Hehehehe,
http://motovoyager.net/2014/06/nie-jezd ... w-r1200rt/

Fajne komentarze są pod tą informacją:
"
Andrzej
6 czerwca 2014

Mam nowy BMW R1200GS Adventure z tego roku. Podczas zabawy w terenie delikatnie położyłem motocykl. Po spionowaniu :) okazało się , że komputer wszedł w stan awaryjny i nie dało się dalej jeździć. Wymagana była wizyta w serwisie. Okazało się, że rozkalibrowała się elektroniczna manetka gazu (sic). Musiałem zapłacić blisko 4000 złotych, co jest rzekomo standardem, choć rozkalibrowanie nie było spowodowane rozłączeniem styków itp. Serwis nie zna przyczyny rozkalibrowania. BMW Polska broni serwisu za skasowanie mnie na te blisko 4000 złotych. Nie chodzi o kasę, ale o zasadę. Jak sam czytam to co napisałem, to dochodzę do wniosku, że słuszne były słowa z polskiego filmu ” BMW to szajs, Harley-Davidson – ten wygra wojnę.” To mój kolejny BMW. Sądzę, że ostatni. Zanim kupicie nowy motocykl BMW mocno się zastanówcie. A może ktoś chce kupić ode mnie ?
"

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

N cze 08, 2014 7:38 pm

:eek: :eek: :eek: :eek:

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

N cze 08, 2014 9:00 pm

Adwenczer, ja pierdole :lol: :lol: :lol:

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

Pn cze 09, 2014 6:32 am

Dziękuję za taką "nowoczesność". Zatrzymam się na silniku na wtrysku i ABSie.

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

Pn cze 09, 2014 6:48 pm

Nie wiem, czy to na polski/wschodni rynek jest jakaś specjalna seria. Niemcy kupują i chwalą (pewnie, że są wyjątki) a u nas co ktoś kupi, to wychodzą jaja. Ostatnio głównie elektronika ale nie tylko. W BRD czy Skandynawii czy na trasach podróżniczych co 2 moto to beemka. Faktem jest też, że w Polsce trudno o serwis. Ja przynajmniej takowego nie znam. O sensowny serwis chodzi.
A tak w ogóle nie stać mnie na beemki. Jechałem tylko dużym GSem. który mi się podobał ale tyle kasy na pewno na niego nie dam, choćbym i miał.

Re: nie ma to jak wspaniałe BMW ;)

Wt cze 10, 2014 8:18 am

klemens napisał(a):Nie wiem, czy to na polski/wschodni rynek jest jakaś specjalna seria. Niemcy kupują i chwalą (pewnie, że są wyjątki) a u nas co ktoś kupi, to wychodzą jaja.


Niemcy zawsze swoje chwalą. :wink: Nie dotyczy to tylko moto. Samochody też chwalą jakie to one są super. A prawda jest taka, że większość dzisiejszych wytworów niemiaszków (zwłaszcza z grupy VW) to totalne śmietniki. :thumbdown:
Zwłaszcza silnikowo. Jedyne co mają fajne, to parametry (spalanie, osiągi), natomiast usterkowo i wytrzymałościowo to są totalnym badziewiem.
Odpowiedz