To sobie pojeździłem

Dział poświęcony motocyklom innych marek.

To sobie pojeździłem

Postprzez Dude » Pn sie 11, 2014 10:50 pm

Trochę kulawa jazda w tempie skutera i po nudnej trasie, ale dało to pewien obraz marki HD:) Zrobiłem swój kanał na youtube:)
https://www.youtube.com/watch?v=NvRV3LVqUFs
Avatar użytkownika
Dude
Miłośnik
 
Posty: 739
Dołączył(a): N lut 06, 2011 4:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Marek
Motocykl: CBR 600 F 2012
W siodle: <100 kkm

Re: To sobie pojeździłem

Postprzez Tiarus » Pn sie 11, 2014 10:57 pm

Jaka Pannonia :clap:
Dobrze się jechało? Coś widać w tych lusterkach?
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: To sobie pojeździłem

Postprzez Turos » Wt sie 12, 2014 11:12 am

Dude napisał(a):Trochę kulawa jazda w tempie skutera i po nudnej trasie, ale dało to pewien obraz marki HD:) Zrobiłem swój kanał na youtube:)
https://www.youtube.com/watch?v=NvRV3LVqUFs

Usunięty przez użytkownika...
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: To sobie pojeździłem

Postprzez Dude » Wt sie 12, 2014 11:40 am

Sorki nowa wersja, uczę się ogarniać youtube i program do edycji wideo Premiere Elements:)

http://youtu.be/1ijDYa3VV1A

Lusterka są super i wszystko w nich widać. Wolna jazda wymaga uwagi, bo cały pierdolnik (lampy, radio, elektryka itp) siedzi w owiewce batwing i kiera jest ciężka. Mimo mojego wzrostu było w miarę OK, wiadomo że za $$$ można ten motocykl przerobić pod siebie. W sumie warto brać udział w takich imprezach, fajna atmosfera. Mimo technologicznych braków HD to fajne sprzęty mają np genialny wyświetlacz 6 biegu! Na zegarach zaświeca się zielona cyfra 6 i nie ma potrzeby szukania siódemki. No i każdy ma też wyświetlacz zapiętego biegu, komputer pokładowy itp - wsio w maleńkim wyświetlaczu na zegarze:)
Avatar użytkownika
Dude
Miłośnik
 
Posty: 739
Dołączył(a): N lut 06, 2011 4:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Marek
Motocykl: CBR 600 F 2012
W siodle: <100 kkm

Re: To sobie pojeździłem

Postprzez Piotrek » Wt sie 12, 2014 12:07 pm

Male sprostowanie:
piszesz o nówkach, które maja juz 6 bieg, wtryski, abs, wyswietlacze itp a nawet czesciowe chlodzenie woda! Dla czesci srodwiska HD to nie do przyjecia, prawie zdrada :-) Mi tam sie podoba ze ida z postepem techniki

TEn "mój" jest gaznikowy, bez zadnej elektroniki, itp. I tez ma swoj urok. Owszem, na parkingu wiecej trzeba uwazac, ale jest b nisko srodek ciezkosci, wiec nie ma strachu. Za to jedzie jak lokomotywa i niestraszne mu boczne podmuchy. O wadach to juz pisalem wczesniej, ale generalnie fajny sprzet. No inny niz te nasze forumowe
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,


Powrót do Inne marki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości