Multistrada po 50tys km.

Dział poświęcony motocyklom innych marek.

Re: Multistrada po 50tys km.

Postprzez terry » So mar 07, 2015 6:48 am

Bo w Polsce wszyscy patrzą na przebieg, jak jest 30kkm to już dużo strasznie. Jak z 50-60kkm to już trup. A się okazuje, że motocykl jest w stanie spokojnie trzepnąć 200-300kkm. Tak w ogóle to motocykl umrze szybciej od innych czynników (drzewo, autobus itp. :tongue: ) niż dojedzie do momentu gdzie silnik będzie do remontu. Ja osobiście nigdy nie widziałem motocykla gdzie silnik padł od przebiegu. Ciekawe ile osób taki widziało?

A FZ1 fajny sam mam zamiar kupić :naughty:
Avatar użytkownika
terry
Miłośnik
 
Posty: 813
Dołączył(a): N cze 23, 2013 3:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Motocykl: GSXR 750

Re: Multistrada po 50tys km.

Postprzez compare » So mar 07, 2015 7:45 am

mario2007 napisał(a):pamietajcie że to była testówka - mało właścicieli katuje multistradę z rańca na zimno a to najbardziej szkodzi silnikowi . poza tym zawsze ktoś zapłaci za testy , zwłaszcza porównawcze - mam z tym doświadczenie w branży fotograficznej ... . nowy dystrybutor np. filtrów chce przejąć kawałek /całkiem spory.../ tortu i robi test porównawczy. masa filtrów różnych firm również tych z baaaardzo wysokiej półki . konkluzja testu : "x" jest najlepszy bo to śmo owo itp itd :beer: . a ja wiem że dystrybutor ma powiązania z opiniodawcą , jak również wiem że te filtry wcale nie są lepsze od "y" czy "z" , tylko podrożeja na wejściu o 30% bo wygrały test . nie wspomne tego że przez dwa lata od ukazania się testu 80% klientów zaczynało od pytania o "x" ... . a ja miałem taki tester w postaci kartki śnieżnobiałego papieru który rozwiewał wątpliwości na temat jakosci szkła i powłok uv , ale oczywiście nie wszystkim . jak to starsi ludzie mawiali : nie wierz słowu pisanemu - na płocie pisało dupa , pogłaskałem i wbiłem sobie drzazge" :cheers: .

bmw wygrywa większość testów porównawczych - nie twierdzę że to sa złe motocykle , ale za te pieniądze mogły by byc lepsze :biggrin: . czego im i nam .... itp , itd . multistada to przepiekny motocykl , ale ma 160 koni - 1200 gs podkręcony do 160 koni też się szybciej skończy .

Ja kupuję MOTOCYKL papierowy regularnie już ze 3 lata. Mam nieodparte wrażenie, że jak w jakimkolwiek teście porównawczym czegokolwiek występuje produkt niemiecki, to właściwie można nie czytać :msn-wink: , nie macie takiego wrażenia?
Avatar użytkownika
compare
Użytkownik
 
Posty: 155
Dołączył(a): So paź 13, 2012 6:37 pm
Lokalizacja: MŁAWA
Wiek: 53
Imię: Marian
Motocykl: SUZUKI GSX 1250
W siodle: <100 kkm

Re: Multistrada po 50tys km.

Postprzez AndrzejJK » Śr sty 05, 2022 11:23 am

Cześć, odkopię stary temat. Ktoś z Was latał 1200S z pierwszych lat?
AndrzejJK
Znawca
 
Posty: 423
Dołączył(a): So gru 22, 2018 9:10 am
Lokalizacja: Łaziska Górne
Wiek: 48
Imię: Andrzej
Motocykl: CBF 600 SA, '04
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Inne marki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości