Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom innych marek.
Odpowiedz

Re: Kawasaki Versys DL650 - nie bijcie ;)

Cz lis 17, 2011 2:01 pm

4kowal napisał(a):raphi jak masz nieoryginalny regulator, to może warto by było jakoś przez kogoś podpytać czy Ci wymienią stojan i rotor. Żeby się dziady nie wykpili :hammer:


jasne, do ASO tylko z oryginałem, inaczej mogą utrzymywać że sam sobie zepsułeś zamiennikami.

Raphi sprawdź jeszcze raz te aukcje z częściami do litra które Ci zapodałem.

Re: Kawasaki Versys DL650 - nie bijcie ;)

Cz lis 17, 2011 3:22 pm

Versys... hmmm... kwestia co się komu podoba. :smoke: Przyglądałem się ostatnio wersjii 1000 i gdyby mnie było stać na nowy motocykl, to ten model znalazł by się pewnie na mojej liście.

Co do awaryjności to albo trzeba mieć wyjątkowego pecha, albo zupełnie o motocykl nie dbać. Jak ktoś powiedział; .."jak dbasz, tak masz "...Wtedy pojawią się problemy z każdą marką. Oprócz Hondy of korz :msn-wink:
Miałem Kawasaki ZR7S z 2001 roku. Kupiłem w październiku 2003. NIGDY nic mi się w tym motocyklu nie zepsuło. Fakt że w zimie zawsze poświęcałem mu troszkę uwagi. Sprzdałem niedawno za 9 tysięcy. Sporo kasy jak na 10 letni motocykl tak nielubianej marki.

Re: Kawasaki Versys DL650 - nie bijcie ;)

Pt lis 18, 2011 8:14 pm

raphi napisał(a):No własnie w tej sprawie już napisałem do Bastiego... ale milczy coś ;)


Raphi w jakiej sprawie ? Nie przeglądam forum, mam remont mieszkania i zajebistych fachowców :wallbash:

Re: Kawasaki Versys DL650 - nie bijcie ;)

Pt lis 18, 2011 8:46 pm

No na priva. Napiszę wprost: Jest Ci do czegoś potrzebny regulator napięcia z cbfy? Nie sprzedalbys?

Re: Kawasaki Versys DL650 - nie bijcie ;)

Pt lis 18, 2011 9:10 pm

raphi napisał(a):No na priva. Napiszę wprost: Jest Ci do czegoś potrzebny regulator napięcia z cbfy? Nie sprzedalbys?


Na chwilę obecną nie mogę pomóc. Odrzuciłem pierwszą propozycję PZU i jeszcze nie wiem jaki będzie los mojego moto.

Re: Kawasaki Versys DL650 - nie bijcie ;)

Pt lis 18, 2011 9:23 pm

Basti napisał(a):
raphi napisał(a):No na priva. Napiszę wprost: Jest Ci do czegoś potrzebny regulator napięcia z cbfy? Nie sprzedalbys?


Na chwilę obecną nie mogę pomóc. Odrzuciłem pierwszą propozycję PZU i jeszcze nie wiem jaki będzie los mojego moto.

Ok, dzięki za info!
Odpowiedz