Switch to full style
Dział poświęcony skuterom
Odpowiedz

Re: Skuter 50-tka

Wt sie 26, 2014 12:35 pm

ja miałem Kymco super 9 :D to był szatan! nówkę nie śmigną! rządziłem na dzielni!!! - i nie dam sobie powiedzieć, że brzydki jak noc bo to jeden z ładniejszych skuterów!! szczególnie malowanie żółto/niebieskie.

polecam Kymco bo to dobry sprzęt ;)

Re: Skuter 50-tka

Wt sie 26, 2014 6:12 pm

Ja zaś miałem kymco ZX II Fever. 77 kg i 6 KM miał prawie. Potwierdzam, że szatan był z niego.

Re: Skuter 50-tka

Wt lis 19, 2019 2:22 pm

Wiem, że temat stary jak świat ale nie chciałbym zaśmiecać nowym tematem...
Jako, że skutery dla mnie to magia to mam pytanie- ile wytrzymuje silnik w skuterze??? Konkretnie Junak 104 2T, znajoma ma takowego od nowości i zrobiła przez 5lat 16tyś i niby silnik kaputt...chcą jej wymienić w serwisie na pewno cylinder, tłok i jakieś inne pierdy ale chcą 900zł i to ją boli. Ona zielona całkiem i niewie czy ją nie wkręcają bo 3miesiace temu już tłumik jej zmienili....za 400zł xshok

Re: Skuter 50-tka

Wt lis 19, 2019 5:56 pm

Nie wiem czego kopią jest ten Junak, trzeba sprawdzić.
Miałem z kumplem sytuację taką:
Skuter TGB 50 2T.
Stracił kompresję.
Pojechane do majstra, obejrzał i pyta "Palicie?"
No tak, jaramy.
To wypierda... i za 15 minut przyjść.
Gość zmienił tłok, pierścienie w te 15 minut i powiedział: "90zł".
Ojciec ma Peugeota Trekkera 2004r, który ma osobny zbiorniczek oleju do benzyny.
Po paru latach trzeba było zmienić pierścionki bo się skończyły.
Majsterek zalecił pomimo zbiorniczka dolewanie do benzyny ciut oleju stillowskiego do pił
i od lat skut śmiga aż miło.

Najlepiej takie rzeczy naprawiają i to tanio...chłopaki na skutach spod osiedlowych garaży xdirol

Re: Skuter 50-tka

Śr lis 20, 2019 9:12 am

No już też zaciągłem wiadomości i to ponoć i tak dobry wynik...więc cylinder, tłok, pierścienie powinny zrobić robote...

Re: Skuter 50-tka

Śr lis 20, 2019 1:22 pm

bogd74 napisał(a):No już też zaciągłem wiadomości i to ponoć i tak dobry wynik...więc cylinder, tłok, pierścienie powinny zrobić robote...
Aaa to tobie odpisałem na grupie sevenkowej ;)

Re: Skuter 50-tka

Cz lis 21, 2019 10:01 am

No tak :cool:
Odpowiedz