Switch to full style
Zbiór wątków instruktażowych pomagających wykonać samodzielnie czynności serwisowe.
Zablokowany

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

N kwi 14, 2013 5:41 pm

Z tego co kojarzę, w modelach "ameliniowych"nie ma dostępu do korka bez podnoszenia zbiornika. :smile:

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

N kwi 14, 2013 5:49 pm

faktycznie :)

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

Pn kwi 15, 2013 6:31 pm

Płukałem bo miałem na to czas i szczere chęci (no i jakiś taki spokój ducha :msn-wink: )... tak, zdążył się zagrzać i uruchomić wentylator nawet :naughty:

P.S. jak goramo zauważył, w "ameliniowych" 600tkach wlew dostępny po podniesieniu zbiornika :smoke:

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

Pn kwi 15, 2013 8:29 pm

następnym razem użyj płukanki do układu chłodzenia, która rozpuści kamień i inne osady - moja 600 miała problem z temperaturą, po płukaniu wszystko wróciło do normy, czyli to działa ;) a z tym zagrzaniem to nieźle mnie zaskoczyłeś, moja w 3 minuty nie dojdzie do punktu włączenia wentylatora :blink:

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

Wt kwi 16, 2013 8:00 pm

Ha... jak w garażu było 18oC to nie było jakoś problemu z zagrzaniem. Płukanki nie używałem bo przy przebiegu 2kkm to chyba nie miało sensu (zmieniłem tylko dlatego, że od nowości nie zmieniany) :msn-wink:

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

Wt kwi 16, 2013 9:31 pm

2kkm i zmiana płynu?!
Ostatnio edytowano Wt kwi 16, 2013 9:32 pm przez rupert, łącznie edytowano 1 raz

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

Wt kwi 16, 2013 9:32 pm

rupert nigdy nie miałeś tak, że wymieniałeś coś tylko dla własnej satysfakcji, mimo, że nie było to konieczne? ;)

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

Wt kwi 16, 2013 9:35 pm

ja wiem :helpsmilie: :naughty:

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

Śr kwi 17, 2013 7:11 am

No bylo konieczne bo choc moto ma 2kkm to ten przebieg zrobilo w nie całe 5 lat :blink: (plyn zwyczajnie stracil swoje wlasciwosci :kwasny: )

Re: [Zrób to sam] Wymiana płynu chłodniczego krok po kroku..

Wt paź 08, 2013 8:43 pm

Ile płynu potrzeba do 600tki na gaźnikach :question:
Zablokowany