[Zrób to sam] naprawa przebitego koła by konjo8ds :)

Zbiór wątków instruktażowych pomagających wykonać samodzielnie czynności serwisowe.

[Zrób to sam] naprawa przebitego koła by konjo8ds :)

Postprzez zibi » Śr lip 02, 2014 7:58 am

Czy fachowa? Najważniejsze, że właściciel moto Pioter przejechał jeszcze prawie 2000 km i wrócił szczęśliwie do kraju, zatem naprawa na pewno skuteczna :thumbsup:

Jeśli wchodzisz między koty musisz mruczeć tak jak one!

Obrazek
Avatar użytkownika
zibi
Miłośnik
 
Posty: 784
Dołączył(a): N lip 07, 2013 6:04 pm
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 51
Motocykl: NC750X, BMW R NINE T
W siodle: 100-200 kkm

Re: naprawa przebitego koła by konjo8ds :)

Postprzez konjo8ds » Śr lip 02, 2014 10:10 am

ja korzystałem z >>> Zestaw naprawczy Maruni QwikPlug ale widziałem, że w podobnych pieniądzach można znaleźć tego typu zestawy również np. w Larssonie.
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5334
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Re: naprawa przebitego koła by konjo8ds :)

Postprzez Simon » N sie 10, 2014 1:20 pm

Tutaj gosć używa analogicznego zestawu (tylko zamiast nabojem CO2 pompuje normalnie deptaną pompką):


Wygląda to całkiem ok i generalnie facet chwali zestaw. Ja tez muszę sobie coś takiego kupić, w razie jakbym kapcia złapał. (taki, albo taki jak ma Kondzio)

Czy naprawiane gumy to jeszcze trochę pojeździły (oprocz tych 2kkm do domu) czy od razu po powrocie wymiana? (tak z ciekawosci pytam, bo on - kołek - powinien się ładnie zwulkanizować teoretycznie).
Avatar użytkownika
Simon
Nightmare
 
Posty: 4003
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2014 5:06 am
Lokalizacja: Monachium
Wiek: 36
Imię: Szymon
Motocykl: -
W siodle: <100 kkm

Re: naprawa przebitego koła by konjo8ds :)

Postprzez adbok » Wt lis 11, 2014 10:11 pm

konjo8ds napisał(a):ja korzystałem z >>> Zestaw naprawczy Maruni QwikPlug ale widziałem, że w podobnych pieniądzach można znaleźć tego typu zestawy również np. w Larssonie.

Znalazłem same kołki do tego zestawu http://www.gruszka2005.pl/p1071,kolki-d ... aruni.html + oczywiście "starter kit" http://www.gruszka2005.pl/p1069,zestaw- ... aruni.html
Zamówione :)
Avatar użytkownika
adbok
Miłośnik
 
Posty: 632
Dołączył(a): Pt cze 29, 2012 4:42 pm
Lokalizacja: Kraków / Drzewica
Wiek: 35
Imię: Adam
Motocykl: była CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm


Powrót do Zrób to sam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron