Switch to full style
Zbiór wątków instruktażowych pomagających wykonać samodzielnie czynności serwisowe.
Zablokowany

Re: [Zrób to sam] grzane manetki

N lut 15, 2015 5:58 pm

_Big_Mac_ napisał(a):Pamiętaj, że pewnie czasami zostawisz je włączone gdy będziesz miał bardziej rozładowany aku niż dzisiaj, chyba że jeździsz same trasy :)


No właśnie codziennie dojeżdżam moto do pracy i jest to tylko 6 mil (po naszemu niecałe 10km :biggrin: ) w jedną stronę. Więc aku niekoniecznie jest w pełni doładowywany. Dzisiaj też zainstalowałem Hondowską wiązkę tzw. sub-harness (bo mam zamiar zainstalować gniazdo 12V w bagażniku oraz CREE LED-y), która ma m.in. 3 wyjścia po zapłonie. Jak mi się podłączenie pod aku nie spodoba to manetki podłączę do wiązki.

_Big_Mac_ napisał(a):BTW nie miałeś miejsca na lewej stronie kierownicy? Teraz, żeby do centralki sięgnąć, musisz odrywać rękę z gazu (albo operować lewą ręką po prawej stronie)


Zwróć uwagę że to Honda ze skrzynią DCT i po lewej ma hamulec ręczny, więc sterownika tam się nie da zainstalować (hamulec zasłania mocowanie lewego lusterka). Pozostał więc montaż po stronie prawej albo przyklejenie gdzieś sterownika.

Re: [Zrób to sam] grzane manetki

Pn lut 16, 2015 6:03 pm

Obiecany update:

Moto zostawione na noc z manetkami wyłączonymi w automacie - zero problemów z odpaleniem rano.
Moto zostawione w pracy z manetkami wyłączonymi w automacie - zero problemów z odpaleniem po pracy.

Potestuję dłużej i zobaczę jak aku sobie z tym radzi...

Re: [Zrób to sam] grzane manetki

So mar 28, 2015 10:00 pm

Mam oxfordy v8, gdzie chowacie wtyczki łączące sterownik z manetkami ? Zabezpieczyć je (te wtyczki) jakoś termokurczliwymi koszulkami ?

Re: [Zrób to sam] grzane manetki

N mar 29, 2015 12:04 am

Ja owinąłem szczelnie taśmą izolacyjną i upchałem pod bakiem
Zablokowany