[PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

[PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez Gretchen85 » Pn mar 03, 2014 10:25 pm

Mam takie pytanie - dylemat. Czy zamówić sobie 3ki czy 4ki? Wiem ze 3ki są sprawdzone i wielu je poleca, a do czwórek musiałabym dopłacić stówkę. I teraz nie wiem czy warto tą stówkę dopłacać czy jednak pozostać przy 3kach? Jakie są wasze opinie?
Avatar użytkownika
Gretchen85
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 8:46 pm
Lokalizacja: Racibórz
Wiek: 39
Imię: Gretchen
Motocykl: Szerylejdi
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez BobL » Cz mar 27, 2014 8:38 am

Nikt ci nic nie powie, bo pr4 to całkowita nowość i nikt jeszcze na tym nie jeździł. Jeśli wierzysz w wyniki testów bierz 4. Podobno wprowadzili je bo w porównaniu z nowymi pirelkami (które mam ja :thumbup: ) wypadały gorzej.
BobL
Użytkownik
 
Posty: 162
Dołączył(a): N paź 06, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 56
Imię: Robert
Motocykl: Honda CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez konjo8ds » Cz mar 27, 2014 8:57 am

tutaj masz opis z blogu motogumy.pl KLIK

jak nie będziesz zapierdalać to chyba nie warto dopłacać do pr4 :biggrin:
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5334
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez Gretchen85 » Pn kwi 07, 2014 6:50 am

Padło na pr4 bo trójek nie było na magazynie :P dopiero je rozjeżdżam więc nie mogę wyrazić jeszcze żadnej opinii :D Ale za jakiś czas myślę, ze coś napiszę. Do tego znajomy kupił te same tylko GT do swojej Europy, więc jak wróci z Maroka to zapytam go o jego doznania :)
Avatar użytkownika
Gretchen85
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 8:46 pm
Lokalizacja: Racibórz
Wiek: 39
Imię: Gretchen
Motocykl: Szerylejdi
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn maja 26, 2014 11:05 am

Gretchen85 napisał(a):Padło na pr4 bo trójek nie było na magazynie :P dopiero je rozjeżdżam więc nie mogę wyrazić jeszcze żadnej opinii :D Ale za jakiś czas myślę, ze coś napiszę. Do tego znajomy kupił te same tylko GT do swojej Europy, więc jak wróci z Maroka to zapytam go o jego doznania :)

No i jak Gretchen85 sprawują się oponki? Daj znać, bo jestem na etapie zakupu nowych i właśnie road 4 głównie biorę pod uwagę.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez Gretchen85 » Pn maja 26, 2014 2:14 pm

Powiem Ci że są calkiem przyjemne jak na moje wymagania. Mogę nawet dodać, że super się trzymają w dużym deszczu, a wręcz ulewie, która mnie z nienacka złapała :D
Ja jestem na tak ;)
Avatar użytkownika
Gretchen85
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 8:46 pm
Lokalizacja: Racibórz
Wiek: 39
Imię: Gretchen
Motocykl: Szerylejdi
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn maja 26, 2014 8:46 pm

Gretchen85 napisał(a):Powiem Ci że są calkiem przyjemne jak na moje wymagania. Mogę nawet dodać, że super się trzymają w dużym deszczu, a wręcz ulewie, która mnie z nienacka złapała :D
Ja jestem na tak ;)

Dzięki. To jutro je kupuję.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez Piotrek » Wt maja 27, 2014 8:29 am

ja jestem bardzo zadowolony. super trzymanie we WSZYSTKICH warunkach pogodowych - winkle, autostrada, upał, deszcz, ulewa straszliwa, kałuze, ostatnie 800 km przetestowałem wiekszosc sytuacji drogowych, za wyjatkiem off roadu oczywiscie, bo nie do tego. Kosztowały pare stów drozej niz najtansze, ale mi bardzo odpowiadaja i jestem mega zadowolony. Idzie jak po torze, żadnej shimmy nawet przy duzych predkosciach, a winkle to wrecz marzenie

ps. zaplacilem 1100 wiec moze to takie subiektywne odczucie, na pocieszenie wywalonej forsy, ale w porównaniu do poprzednich, już zuzytych to mniód malyna, niebo a ziemia. A stare nie były tak bardzo zuzyte, tyle, ze juz stare, bo 6 lat gumy mialy. Fabryczne.
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez _Big_Mac_ » Śr sie 13, 2014 12:31 pm

Też mam czwóreczki. Dużo o nich nie napiszę, bo raz że ledwo rozjeżdżone (ze 400km?), dwa że jeździłem tylko w sprzyjających warunkach, trzy że jeżdżę jak leszcz :) Fakty są takie, że jak dotąd zero shimmy (a jeżdżę z dużym kufrem). Nie umiem nic powiedzieć więcej, bo nie próbowałem z nich wyciskać maksymalnych parametrów, tak sobie jeżdżę jak emeryt ;)
_Big_Mac_
 

Re: [PYTANIE] opony pilot road 3 czy pilot road 4?

Postprzez Turos » Śr sie 13, 2014 1:44 pm

...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Dla motocykla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości