Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 4:39 pm

Który lepszy?

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 4:58 pm

No encek oczywiście [WINKING FACE]

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 5:01 pm

:biggrin:

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 5:03 pm

A mógłbyś zrobić jakieś małe podsumowanie plusów i minusów NCka w porównaniu z CBFką? :smile:

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 6:02 pm

Casper napisał(a):Ja mam wyniki 3.1 - 4.3 w manualu. 75% trasa. I po roku użytkowania dojrzewam do wniosku, ze w trasy ten sprzęcik jest jednak za słaby... po mieście ok, ale z bagażami, w górach brakuje ciągu.


Sprzęt jest za słaby na pewno gdy latasz po winklach w górach z bagażami.
Jak latasz solo to daje rade.

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 6:50 pm

Trochę na ekspresówkach i autostradzie brakuje ;/ jakby dali x2 koni względem tego co ma, to moto na codzień idealne :naughty:

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 7:52 pm

antekpl napisał(a):Trochę na ekspresówkach i autostradzie brakuje ;/ jakby dali x2 koni względem tego co ma, to moto na codzień idealne :naughty:



Ilość koni x 2 :question: :biggrin: To na pewno spalania nie byłoby na poziomie 3-3.5 litra.... :smile: :wink:

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 7:59 pm

Chcesz x2 koni to kup litra. Spalanie 5.7 średnio.

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 7:59 pm

goramo napisał(a):
antekpl napisał(a):Trochę na ekspresówkach i autostradzie brakuje ;/ jakby dali x2 koni względem tego co ma, to moto na codzień idealne :naughty:



Ilość koni x 2 :question: :biggrin: To na pewno spalania nie byłoby na poziomie 3-3.5 litra.... :smile: :wink:



nie można mieć wszystkiego :tongue:

Re: Spalanie w NCkach

Śr sie 27, 2014 8:09 pm

Ja już przejeździłem dwadzieścia tys km sprzętem 53-konnym i zdecydowanie wolę mieć ich 100. Bo nawet przy tym zasobie "ognia" na ekspresówkach/autostradach przydałoby się jeszcze czasami dołożyć.... :biggrin:
Odpowiedz