Szafka na kombinezon do garażu

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Piotrek » N mar 01, 2015 7:44 pm

No cóz, otrzymałem odpowiedz z administracji : "Zgodnie z obowiązującymi przepisami garaż jest pomieszczeniem do przechowywania tylko pojazdów mechanicznych, ze ściśle wyliczonymi strefami ogniowymi co oznacza, że montaż/stawianie jakichkolwiek szaf jest niedozwolone." To tyle na temat wolności w budynkach wielomieszkaniwych. :hammer:
Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie zakontestował, bo wydaje mi sie, że odpowiedz jest na zasadzie "nie bo nie", z d...y wyjęta:
"Rozumiem, że pisząc "przepisy" to ma Pan na mysli nasz "regulamin garażu", zatwierdzony przez wspólnotę? Bo jeżeli jakieś inne, to proszę o ich przytoczenie, konkretnie, z podaniem nazwy ustawy i odpowidających temu punktów.

Bo to chyba jedyne uregulowanie dotyczące tej kwestii. Przepisy p/poż mówią o materiałach łatwopalnych (nie dotyczy) na drogach ewakuacyjnych, a budowlane o nieingerowaniu w konstrukcję budynku.
Rozumiem, że wymagane byłoby zmienienie uchwałą regulaminu garazu, pozwalajace na zabudowe takich miejsc. W innych wspólnotach jest to pratykowane, co zresztą widać na stronie tej firmy. No ale znając naszą lokatorską aktywność, raczej byłoby to trudne do wyegzekwowania, a szkoda, bo pomysł niegłupi, zwłaszcza w aspekcie braku piwnic."

Zobaczymy co powie. Fakt, w regulaminie jest ywraznie napisane, że miejsce garazowe słuzy wyłacznie parkowaniu pojazdów..... U nas zmiana ustawy to co najmniej rok, bo to duzy moloch, a glosujacych aktywnie jak na lekarstwo
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Glub » N mar 01, 2015 8:24 pm

Piotrek napisał(a):Boże, ale upierdas jestes Glubciu. Juz raz sie powstrzymalem i zedytowałem swój post, żeby nowym nie dawac złeg przykładu. Ale weż sobie już q....a na wstrzymanie z tą twoja komórka na słoiki od mamusi, BO NIE O TYM JEST TEN WATEK[, albo idz sie powyżywać na nowych w dziale powitań, co ostatnio uwielbiasz. Nie wiem, panika przed operacją Cie żzera, przedwczesna andropauza dopadla czy co, że taki niegrzeczny sie zrobiłeś? Moze sam sie odpie.......odstosunkuj, to wyjdzie Ci na dobre. Pospaceruj. Wpierdziel ze 3 snikersy to moze Ci przejdzie....


- Predzej sloiki pd tesciowej.
- nienawidze ale ktos musi
- Panika jest jak cholera.
- Mendopauza juz dawno mnie dopadla. po 300 spektaklach klimakterium i juz
- spacerowalem. Nie pomaga
- nie moge, jestem na diecie:-P

EOT
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Piotrek » N mar 01, 2015 9:10 pm

:lol:
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Monte Christo » N mar 01, 2015 9:47 pm

MrGlub napisał(a):Hrabia idz pojezdzic bo gadasz bzdury.... Ja o komorce lokatorskiej a ty o garazu publicznym....


Dobra rozkminiłem w czym problem.
U mnie sa komorki lokatorskie i boxy w garazu.
Komorka lokatorska zamknieta szczelnymi drzwiami z dupy strony dalej niz garaz a box z siatki w ciagu garazowym.
Ja mowilem o boxach.
:wink:
Idz juz na te operacje to bedzie spokoj :smile:
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Glub » Pn mar 02, 2015 6:54 am

No włacha!
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Tiarus » So mar 07, 2015 4:34 pm

Jest (a właściwie może być) jeszcze jeden problem ze wspólnotami poza zapisem w regulaminie.
Żeby zamontować cokolwiek względnie stałego na części wspólnej, a garaż chyba pod to popada, trzeba mieć zgodę wszystkich członków wspólnoty.

Przykładowo, moja wspólnota to stadko domków, gdzie na każdej osobnej klatce są po dwa mieszkania. Sąsiad na dole, sąsiad na górze.
I w jednej klatce sąsiedzi się ugadali, że ten na gorze sobie coś tam wydzielił, a'la pawlaczo-kanciapa. Stropy wysokie, miejsce miał, ten z dołu nie chodził i mu nie przeszkadza. No same plusy.
Tylko w międzyczasie zmienił się administror i odbierając osiedle zwrócił uwagę, że to samowola i trzeba albo rozebrać, albo zebrać zgodę od wszystkich członków wspólnoty, bo oddzielenie wpływa na wyłączne użytkowanie czyli zaburza proporcje własności ustalone w aktach notarialnych.
Awantura była i w sumie to nie wiem jak to się skończyło, ale o takich rzeczach teraz warto pamiętać.
Nie wiem tylko, czy problem by był, gdyby mieć wykupione miejsce parkingowe na własność i wyłączność. Chyba wtedy tylko pod ewentualny regulamin się podpada.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Piotrek » So mar 07, 2015 7:52 pm

U mnie na forum lokatorskim rozpetalem wojne. Adm mowi nie a ja tak. Ale w sumie to i tak za drogie tylko wkurza mnie mowienie nie bo nie.
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: Odp: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez raphi » N mar 08, 2015 6:59 am

MrGlub napisał(a):Piotrek ale to nie ja zaczelem[ciach]

Zacząłem, ą ą ą...
Wziąłem, ą ą ą...
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Glub » N mar 08, 2015 7:34 am

Sie czepiaj słownika.
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez raphi » N mar 08, 2015 8:11 am

Ty tez ze swoim "witam".
BTW wracaj do zdrowia!
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości