[ZAKUPIONE] Midland BT Next

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Tiarus » Cz mar 26, 2015 7:42 pm

To nie wiem czy nie dałoby się właśnie oprogramowania zaktualizować :)
Posprawdzam w wolnej chwili, ew. uderzę do ALANa
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez jokansen » Pt mar 27, 2015 11:29 pm

Tiarus napisał(a):To nie wiem czy nie dałoby się właśnie oprogramowania zaktualizować :)
Posprawdzam w wolnej chwili, ew. uderzę do ALANa

Świetna myśl :thumbsup: Obawiam się jednak, że nawet jeśli jest to technicznie możliwe to Midland nie strzeli sobie w stopę udostępniając tę funkcję przynajmniej do czasu póki oferuje oba modele jednocześnie.
"Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny"
Avatar użytkownika
jokansen
Maniak
 
Posty: 1023
Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 8:21 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 45
Imię: Marcin
Motocykl: DL650 AL8
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez dylan » Śr kwi 15, 2015 8:29 am

witam Koledzy jezeli mialby ktoś ochote na intercom ALBRECHT AE500 mam nowy sprawdzony do zbycia tel 506265461
dylan
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So lut 08, 2014 9:22 pm
Motocykl: honda 1100
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Malenstfo » Śr kwi 15, 2015 12:31 pm

Ja będę jutro w Alanie w serwisie ze swoim Midlandem. W zeszłym roku w Bieszczadach wyrwałem gniazdo usb (to od ładowania i połączenia z kompem) było naprawiane ale znowu się uszkodziło. Mam nadzieję że da radę je znowu przylutować bo to strasznie drobne elementy są. Perspektywa zakupu nowego za 500zł mnie trochę przeraża...
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez dylan » Pt kwi 17, 2015 8:58 am

Macie może jakieś propozycje co kupić do kasku otwartego , kask dość głośny--moto jeszcze bardziej :helpsmilie:
dylan
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So lut 08, 2014 9:22 pm
Motocykl: honda 1100
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt kwi 17, 2015 10:03 am

dylan napisał(a):Macie może jakieś propozycje co kupić do kasku otwartego , kask dość głośny--moto jeszcze bardziej :helpsmilie:

Nic nie kupować, bo nie będziesz nic słyszeć. Po co wydawać kasę na coś, z czego nie będziesz mógł korzystać jak należy. Lepiej kup dobry kask, a potem pomyśl o interkomie.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez rupert » Pt kwi 17, 2015 10:13 am

Coś ze słuchawkami dousznymi :)
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez geguś » Pt kwi 17, 2015 10:50 am

Malenstfo napisał(a):Ja będę jutro w Alanie w serwisie ze swoim Midlandem. W zeszłym roku w Bieszczadach wyrwałem gniazdo usb (to od ładowania i połączenia z kompem) było naprawiane ale znowu się uszkodziło. Mam nadzieję że da radę je znowu przylutować bo to strasznie drobne elementy są. Perspektywa zakupu nowego za 500zł mnie trochę przeraża...

też do nich wysyłałem w 2014 roku. nie uznali gwarancji tylko mój niewłaściwy sposób używania. Naprawili za 75 zł i nadal jest zepsute.... dziady !
Avatar użytkownika
geguś
Miłośnik
 
Posty: 820
Dołączył(a): Pt maja 24, 2013 10:54 am
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 37
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A GSX-R 750
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Monte Christo » Pt kwi 17, 2015 11:00 am

geguś napisał(a):
Malenstfo napisał(a):Ja będę jutro w Alanie w serwisie ze swoim Midlandem. W zeszłym roku w Bieszczadach wyrwałem gniazdo usb (to od ładowania i połączenia z kompem) było naprawiane ale znowu się uszkodziło. Mam nadzieję że da radę je znowu przylutować bo to strasznie drobne elementy są. Perspektywa zakupu nowego za 500zł mnie trochę przeraża...

też do nich wysyłałem w 2014 roku. nie uznali gwarancji tylko mój niewłaściwy sposób używania. Naprawili za 75 zł i nadal jest zepsute.... dziady !


Kto jest z Warszawy polecam serwis Hadron na ul. Kochanowskiego 45 / 7
Maleństfo możesz śmiało zajechać i dopytać, czy zrobią. Z tego co pamietam mają różne marki. Kupowałem u nich kiedyś cb radio, mają intercomy. Naprawili mi kiedyś antenę do CB, zapłaciłem za usługę i antena działa i nic sie nie dzieje. :thumbsup: Naprawa polegała na zlutowaniu, "lutować to trzeba umić".
Ja jestem zadowolony z zakupu u nich sprzęta i serwisu naprawczego, jak będę chciał coś zakupić napewno tam wrócę.
:smile:
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez dylan » Pt kwi 17, 2015 12:57 pm

kiedy łepetyna się do kasku przystosowała :biggrin: , aktualnie mam słuchawki do ucha ,ale po godzinie jazdy zaczyna to strasznie dokuczać
Mam w kasku wgłębienia specjalnie dla głośników więc w ogóle ich nie czuje. Ze słuchawkami próbowałem ale Ciężko założyć kask by nie wypadały i się nie przesuwały. Z głośnikami nie ma tego problemu.
------------------------------- :notworthy:
Koledzy może ktos zna jakiś bezprzewodowy model co ma dobre wzmocnienie dźwięku w słuchawkach
dylan
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So lut 08, 2014 9:22 pm
Motocykl: honda 1100
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości