Scala Rider Packtalk

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt cze 12, 2015 7:56 am

adbok napisał(a):Wygląda zacnie!
Ja testuję dopiero co nabyty Q3 i wczoraj uznałem, że słuchawki dołączone do zestawu to dno... Używam teraz pchełek Sony, które dodatkowo pełnią funkcję stoperów!
Chyba nie muszę pisać, że w takich słuchawkach poziom głośności / jakości wzrósł nieporównywalne względem zestawu Cardo.
A jak jest u Was ?

Ja w Sho-1 duo mam bardzo dobre słuchawki. Oddaj na gwarancji, może trafiłeś na jakieś uszkodzone..
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez redzian » Pt cze 12, 2015 9:15 am

W PackTalk tez slychac dobrze. Nie wiem jak w innych ale jak u mnie ustawie glosnosc na 100% np. przy 40km/h i jak przyspiesze do 120km/h to sluchawki wyraznie poglasniaja sie. Pewnie w mikrofonie jest jakis czujnik poziomu halasu.
Avatar użytkownika
redzian
Miłośnik
 
Posty: 506
Dołączył(a): N kwi 22, 2012 9:23 pm
Lokalizacja: Nürnberg / Bielsko-Biała
Wiek: 37
Imię: Michał
Motocykl: CBF 600SA '06
W siodle: <100 kkm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez adbok » Pn cze 22, 2015 10:58 am

Wesoły Dyzio napisał(a):
adbok napisał(a):Wygląda zacnie!
Ja testuję dopiero co nabyty Q3 i wczoraj uznałem, że słuchawki dołączone do zestawu to dno... Używam teraz pchełek Sony, które dodatkowo pełnią funkcję stoperów!
Chyba nie muszę pisać, że w takich słuchawkach poziom głośności / jakości wzrósł nieporównywalne względem zestawu Cardo.
A jak jest u Was ?

Ja w Sho-1 duo mam bardzo dobre słuchawki. Oddaj na gwarancji, może trafiłeś na jakieś uszkodzone..

Okazało się, że to sprawa głośnego kasku, muszę też poprawić nieco sposób instalacji bo głośniki są przysłonięte piankami (a to dość mocno wycisza).
Avatar użytkownika
adbok
Miłośnik
 
Posty: 632
Dołączył(a): Pt cze 29, 2012 4:42 pm
Lokalizacja: Kraków / Drzewica
Wiek: 35
Imię: Adam
Motocykl: była CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn cze 22, 2015 3:09 pm

adbok napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a):
adbok napisał(a):Wygląda zacnie!
Ja testuję dopiero co nabyty Q3 i wczoraj uznałem, że słuchawki dołączone do zestawu to dno... Używam teraz pchełek Sony, które dodatkowo pełnią funkcję stoperów!
Chyba nie muszę pisać, że w takich słuchawkach poziom głośności / jakości wzrósł nieporównywalne względem zestawu Cardo.
A jak jest u Was ?

Ja w Sho-1 duo mam bardzo dobre słuchawki. Oddaj na gwarancji, może trafiłeś na jakieś uszkodzone..

Okazało się, że to sprawa głośnego kasku, muszę też poprawić nieco sposób instalacji bo głośniki są przysłonięte piankami (a to dość mocno wycisza).

To fakt, jak jest pianka na głośnikach, to tak jakbyś miał zatyczki w uszach. Guzik słychać.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez Seraphim » Pn cze 22, 2015 7:59 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):Ja w Sho-1 duo mam bardzo dobre słuchawki. Oddaj na gwarancji, może trafiłeś na jakieś uszkodzone..


Mam pytanka co do Sho-1 :D
Jeździsz w Integralu ? Jak Sho-1 tam sie wpasowuje ? Jak z dostępem do przycisków sterujących ?
Jeżdżę w Shoei GT-Air i dość grubych rękawicach Rukka Imatra i zastanawiam sie jak będzie z obsługą.
I'm Back :) Nothing's gonna stop me now ...
Avatar użytkownika
Seraphim
Znawca
 
Posty: 394
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2014 7:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 37
Imię: Adrian
Motocykl: CBF1000 '06
W siodle: <100 kkm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez Wesoły Dyzio » Wt cze 23, 2015 8:11 am

Seraphim napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a):Ja w Sho-1 duo mam bardzo dobre słuchawki. Oddaj na gwarancji, może trafiłeś na jakieś uszkodzone..


Mam pytanka co do Sho-1 :D
Jeździsz w Integralu ? Jak Sho-1 tam sie wpasowuje ? Jak z dostępem do przycisków sterujących ?
Jeżdżę w Shoei GT-Air i dość grubych rękawicach Rukka Imatra i zastanawiam sie jak będzie z obsługą.

Ja mam szczękowca. Sho-1 jest dedykowany m.in do tego modelu, więc problemu z wpasowaniem nie ma. W grubych rękawiczka to z każdym jest kłopot, aczkolwiek daje sobie radę.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez marcinek__85 » Śr lip 29, 2015 1:49 pm

redzian napisał(a):W PackTalk tez slychac dobrze. Nie wiem jak w innych ale jak u mnie ustawie glosnosc na 100% np. przy 40km/h i jak przyspiesze do 120km/h to sluchawki wyraznie poglasniaja sie. Pewnie w mikrofonie jest jakis czujnik poziomu halasu.



Cześć :) Jestem tutaj nowy ale może zostanę na dłużej właśnie ze względu przyszłościowego zakupy hondy :) ale do rzeczy .. mam ten sam zestaw PackTalka i podczas rozmowy przez tel rozmówca twierdzi że strasznie seplenie (napewno to nie wina ściśniętych policzków przez poduszki kasku, kominiarkę itp) jak przełączam się na tel to słychać mnie już normalnie.

"redzian" - Robiłeś takie testy?


Co do zestawu to jestem mile zaskoczony funkcjami i jakością wykonania.
marcinek__85
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr lip 29, 2015 1:38 pm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez Glub » Śr lip 29, 2015 2:18 pm

A zaglądał kolega do powitalni?
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez kispom » Śr kwi 06, 2016 6:47 pm

Hej

Też rozglądam sie za interkomem. Problem z tym, że latam z różnymi osobami, które czasem mają interkomy czy to Scala Cardo czy też Interphone F5MC / F3. Z tego co widzę to Scala Packtalk ma w opisie info, że można parowac z różnymi interkomami niekoniecznie CARDO. Mial ktoś okazję to przetestować?

Potrzebuję kontaktu z plecakiem + innymi kierowcami + 2 linie BT (osobno tel i GPS).

Rozważam Interpfhone F5MC i wspomnianą Scalę.

Ktoś coś?
Avatar użytkownika
kispom
Użytkownik
 
Posty: 51
Dołączył(a): N lip 07, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Rawicz
Imię: Karol
Motocykl: Triumph Tiger Sport
W siodle: <100 kkm

Re: Scala Rider Packtalk

Postprzez Wesoły Dyzio » Cz kwi 07, 2016 7:55 pm

Kupuj to, co mają Twoi znajomi najwięcej. A tak poważnie, to nie ma idealnego systemu, który będzie parował się z każdym innym sprzętem. Sam musisz wybrać co chcesz mieć. Akurat Cardo ma dwie linie BT.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości