SMX 6 GTX vs Competizione S GTX

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

SMX 6 GTX vs Competizione S GTX

Postprzez kurman » Pn lut 08, 2016 9:03 am

Witajcie!

Pytanie do wszystkich co mieli jakieś doświadczenie z którymś z modeli w temacie. Nie użytkowałem nigdy Alpin i TCXów, a słyszałem wiele dobrego. Zależy mi na membranie GTX i oba modele ją mają. Byłbym wdzięczny za każdy komentarz :)

Czy testowane w deszczu?
Czy w ciepłe dni nie topi się noga?
Czy wygodne w chodzeniu?
Czy skrzypią tak, że będzie mnie słychać kiedy nadchodzę?
Czy są wytrzymałe ile k dotąd hulają?

Cokolwiek jeszcze Wam przyjdzie do głowy piszcie :)

pzdr
kurman
Użytkownik
 
Posty: 32
Dołączył(a): N paź 11, 2015 5:08 pm
Lokalizacja: Wrocław
Imię: Piotr
Motocykl: CBF 1000A '06
W siodle: <100 kkm

Re: SMX 6 GTX vs Competizione S GTX

Postprzez _Big_Mac_ » Pt lut 12, 2016 4:39 pm

Mam SMX 6 bez membrany, więc na pierwsze 2 pytania nie odpowiem...

Czy wygodne w chodzeniu? - Średnio. Da się kawałek przejść, ale zwiedzać zamku czy siedzieć w nich w pracy bym nie chciał.
Czy skrzypią tak, że będzie mnie słychać kiedy nadchodzę? - Skrzypią :) Nie jakoś dramatycznie, ale zdecydowanie to słychać.
Czy są wytrzymałe ile k dotąd hulają? - Moje do tej pory jakieś 25 tysięcy km i są jak nowe. Nie wiem jak wytrzymała jest membrana.

Generalnie bardzo wygodne buty, jeżdżę w nich przy 5 i 35 stopniach, długie trasy, krótkie wypady i wyskoki na tor, wszystko cacy i nie planuję zmieniać :)
_Big_Mac_
 


Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości