Kamery sportowe

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Re: Kamery sportowe

Postprzez bankus » Pt gru 30, 2016 9:23 am

pewnie wyjde na laika, ale ostatnio widziałem zajeb....tą kamerke jako rejestrator do samochodu w TV wysyłkowej, cena poniżej 200zł.
Bo na moto, czy na narty, czy jogging to inna bajka chyba..uniwersalnych sprzęta do wszystkiego to chyba nie ma jeszcze na rynku
Avatar użytkownika
bankus
Maniak
 
Posty: 1059
Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 10:19 am
Lokalizacja: SK
Imię: Mirek
Motocykl: sprzedany :(
W siodle: <100 kkm

Re: Kamery sportowe

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn sty 02, 2017 7:13 am

bankus napisał(a):pewnie wyjde na laika, ale ostatnio widziałem zajeb....tą kamerke jako rejestrator do samochodu w TV wysyłkowej, cena poniżej 200zł.
Bo na moto, czy na narty, czy jogging to inna bajka chyba..uniwersalnych sprzęta do wszystkiego to chyba nie ma jeszcze na rynku

Jak to nie ma, a GoPro, Garmin. Przecież możesz zamontować je w każdym miejscu. Tylko cena jest zaporowa.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Kamery sportowe

Postprzez Simon » Śr sty 04, 2017 9:37 am

Wesoły Dyzio napisał(a):
bankus napisał(a):pewnie wyjde na laika, ale ostatnio widziałem zajeb....tą kamerke jako rejestrator do samochodu w TV wysyłkowej, cena poniżej 200zł.
Bo na moto, czy na narty, czy jogging to inna bajka chyba..uniwersalnych sprzęta do wszystkiego to chyba nie ma jeszcze na rynku

Jak to nie ma, a GoPro, Garmin. Przecież możesz zamontować je w każdym miejscu. Tylko cena jest zaporowa.


Bo jak sama nazwa GoPro wskazuje, to już nie są takie calkiem amatorskie kamerki. To jest najwyższa półka ze sportowych. Do zastosowań czysto amatorskich wystarczy taki SJCAM za znacznie mniejszą kasę. ;)
Avatar użytkownika
Simon
Nightmare
 
Posty: 4003
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2014 5:06 am
Lokalizacja: Monachium
Wiek: 36
Imię: Szymon
Motocykl: -
W siodle: <100 kkm

Re: Kamery sportowe

Postprzez -patrick- » Śr sty 04, 2017 10:11 am

-patrick- napisał(a):Ten zestaw samochodowy mógłbym w Poznaniu odebrać gdzieś? Mam sj4000 i właśnie by mi się przydał.



zamówię sobie gdzieś indziej. :thumbdown:
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4711
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm

Re: Kamery sportowe

Postprzez plitkin » Pt sty 06, 2017 8:28 pm

VAT19 napisał(a):
plitkin napisał(a):Jaka cena? Ma kabel do ładowania z "zapalniczki" i uchwyt samochodowy?



Zestaw samochodowy trzeba dokupić i tam jest kabel i uchwyt https://vat19.pl/pl/akcesoria-do-kamer- ... odowy.html.

Łącznie wyjdzie Ci plus minus 300 zł.



To sprzedajesz mi ten zestaw czy nie? :) Czekam, czekam...
plitkin
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 4:40 pm

Re: Kamery sportowe

Postprzez VAT19 » Śr sty 25, 2017 10:39 am

plitkin napisał(a):
VAT19 napisał(a):
plitkin napisał(a):Jaka cena? Ma kabel do ładowania z "zapalniczki" i uchwyt samochodowy?



Zestaw samochodowy trzeba dokupić i tam jest kabel i uchwyt https://vat19.pl/pl/akcesoria-do-kamer- ... odowy.html.

Łącznie wyjdzie Ci plus minus 300 zł.



To sprzedajesz mi ten zestaw czy nie? :) Czekam, czekam...



Sorki że dopiero teraz odpisuje :D Nie było mnie jakiś czas. 301 zł by wyszedł komplet czyli SJCAM SJ4000 + powerbank + zestaw samochodowy, koszty wysyłki to od 10 zł do 22 zł w zależność jaki sposób byśmy wybrali.
VAT19
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz paź 06, 2016 12:17 pm

Re: Kamery sportowe

Postprzez plitkin » Śr lut 01, 2017 8:59 pm

Dzięki za info. Odpuszczam sobie zakup, bo wygląda na to, że będę miał skąd pozyskać kamerę (w ramach zawodów sportowych).
plitkin
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 4:40 pm

Re: Kamery sportowe

Postprzez VAT19 » Wt lut 07, 2017 2:41 pm

plitkin napisał(a):Dzięki za info. Odpuszczam sobie zakup, bo wygląda na to, że będę miał skąd pozyskać kamerę (w ramach zawodów sportowych).



Spoko, a też sjcam czy jakiś inny sprzęt ?
VAT19
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz paź 06, 2016 12:17 pm

Re: Kamery sportowe

Postprzez VAT19 » Wt mar 07, 2017 11:16 am

bankus napisał(a):pewnie wyjde na laika, ale ostatnio widziałem zajeb....tą kamerke jako rejestrator do samochodu w TV wysyłkowej, cena poniżej 200zł.
Bo na moto, czy na narty, czy jogging to inna bajka chyba..uniwersalnych sprzęta do wszystkiego to chyba nie ma jeszcze na rynku



Bankus są zestawy samochodowe, które tak na prawdę składają się z uchwyty na szybę i ładowarki samochodowej. Z kamerką na moto, narty itp. jest o tyle problem że musisz mieć dobrą stabilizację obrazu. Jak już taką będziesz miał to wtedy pozostaje zakup takiego zestawu i możesz używać jako rejestrator w aucie. :D Dla przykładu ja używałem na moto kamery SJCAM M20 i zestawu (https://vat19.pl/pl/akcesoria-do-kamer- ... odowy.html) i sprawdzało się to spoko, przy czym SJCAM za bardzo nie nadaje się do nagrań nocnych.


Pozdro.
VAT19
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz paź 06, 2016 12:17 pm

Re: Kamery sportowe

Postprzez VAT19 » Wt mar 07, 2017 11:20 am

A tu krótkie porównanie 3 kamer ( na razie zrobione na rowerowych dwóch kółkach ale już niedługo moto też bedzie :D ).

https://www.youtube.com/watch?v=R-9j_VGRESo
VAT19
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz paź 06, 2016 12:17 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości