parowanie różnych marek

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

parowanie różnych marek

Postprzez jadziek » Pn kwi 17, 2017 7:56 pm

hej, macie jakieś doświadczenie w parowaniu interkomów różnych marek?
Czy wszystkie uniwersalne interkomy faktycznie połączą się bez problemu czy to tylko taki chwyt :) marketingowy?
Konkretnie chciałbym wiedzieć czy interphone ze scalą jakoś się dogadują.

pozdr
jadziek
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): N mar 19, 2017 9:05 pm
Imię: Michał
Motocykl: NC700x
W siodle: <100 kkm

Re: parowanie różnych marek

Postprzez Wesoły Dyzio » Wt kwi 18, 2017 7:32 am

jadziek napisał(a):hej, macie jakieś doświadczenie w parowaniu interkomów różnych marek?
Czy wszystkie uniwersalne interkomy faktycznie połączą się bez problemu czy to tylko taki chwyt :) marketingowy?
Konkretnie chciałbym wiedzieć czy interphone ze scalą jakoś się dogadują.

pozdr

Zależy, który Interphone. Scala, i to też nie wszystkie, łączy się z innymi markami jeżeli te mają taką możliwość.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: parowanie różnych marek

Postprzez tommy » Śr lis 15, 2017 12:55 pm

Z mojego doświadczenia wiem ze przeważnie (choć nie zawsze) jest tak ze interkomy różnych marek jeśli mają taką funkcje łączą się ze sobą ale tylko przez bluetooth. Czyli z reguły wychodzi to tak ze możesz gadać z pasażerem ale nie bardzo z kierowcą na innym moto.
No ale mogę się mylić.
tommy
Użytkownik
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn sie 08, 2016 8:50 pm
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 45
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Re: parowanie różnych marek

Postprzez Daczus » Wt lut 27, 2018 6:49 am

Ja mam interkom FreedCoona, taki jak ten https://gmoto.pl/interkom-freedconn-bluetooth-t-com-os-1-500m-2-kaski,118691.html i wydaje mi się, że w tej cenie nie ma lepszego, dobry stosunek jakości do ceny. Bateria trzyma całkiem długo i dźwięk jest przyzwoity, dlatego stawiam na tą markę :)
Daczus
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 8:10 pm
Imię: Sebastian
Motocykl: Honda CBR
W siodle: <100 kkm


Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości