Szukam CBF 600

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: Szukam CBF 600

Postprzez marecki » Pn lis 26, 2018 10:46 am

grzecho napisał(a):Dokladnie jak Mirek mam tak samo myślę o sprzedaży swojej Hanki ale po lottce już mi mija. Moja 600 ma z 2006r najechane tylko 19 tys.a jakbym juz miał zmieniać to tylko cos ala trampek albo afra


A co kolega miałby na sprzedaż wersja N czy S? Rozumiem decyzji nie ma co do sprzedaży? Zresztą 2006 to chyba jeszcze na gaźniku...
marecki
Użytkownik
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn lip 24, 2017 6:04 am
Motocykl: szukam CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: Szukam CBF 600

Postprzez radzio1975 » Pn lis 26, 2018 3:01 pm

Tak jak Koledzy wcześniej pisali trzeba trochę się przyłożyć do akcji szukam i być gotowym na szybkie reakcje i decyzje.
Nie wszyscy właściciele maszyn (nie tylko Hond) są na forum takim czy innym.
Sprawdzona maszyna zawsze znajdzie nowego właściciela, a z racji, że jeszcze dwa tygodnie temu byłem poszukującym to z pełną odpowiedzialnością napiszę, że motocykle z polskich salonów z udokumentowaną historią sprzedają się w kilka godzin. Nikt nie będzie czekał skoro ktoś przychodzi i "rzuca kasę" na stół. Więc czasami odkładanie do weekendu kończy się zniknięciem ogłoszenia. Nie mniej trzymam kciuki ! Jak będziesz miał potrzebę przymiarki do "S" to zapraszam na opłotki LBN :)
Avatar użytkownika
radzio1975
Nowicjusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): Śr lis 14, 2018 12:43 pm
Imię: Radek
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości