Warsztat WilczaGarage

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące warsztatów / serwisów motocyklowych.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Warsztat WilczaGarage

Postprzez elf077 » Pt maja 03, 2019 7:41 pm

Witam, mam pytane ? WilczaGarage z Krakowa, zna ktoś ten serwis oraz sprzedają czasem sprowadzane motocykle. Może ktoś miał z tym warsztatem do czynienia. Jakie macie opinie ? Pozdrawiam
elf077
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 29, 2019 6:13 pm
Lokalizacja: 42-289 Woźniki
Wiek: 58
Imię: Henryk
Motocykl: Honda CBF 1000FA
W siodle: <100 kkm

Re: Warsztat WilczaGarage

Postprzez bushmaster » Pt maja 03, 2019 9:13 pm

Chcesz tam kupić motocykl czy serwisować?
Avatar użytkownika
bushmaster
Maniak
 
Posty: 1115
Dołączył(a): Cz sty 10, 2013 2:38 pm
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: CBF 1000 FA '13
W siodle: <100 kkm

Re: Warsztat WilczaGarage

Postprzez elf077 » So maja 04, 2019 7:57 pm

Kupić!!
elf077
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 29, 2019 6:13 pm
Lokalizacja: 42-289 Woźniki
Wiek: 58
Imię: Henryk
Motocykl: Honda CBF 1000FA
W siodle: <100 kkm

Re: Warsztat WilczaGarage

Postprzez elf077 » N maja 05, 2019 1:34 pm

masz jakieś informacje na temat tego warsztatu i sprzętów które oferują ?
elf077
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 29, 2019 6:13 pm
Lokalizacja: 42-289 Woźniki
Wiek: 58
Imię: Henryk
Motocykl: Honda CBF 1000FA
W siodle: <100 kkm

Re: Warsztat WilczaGarage

Postprzez raphi » N maja 05, 2019 1:56 pm

A więc tak (zdania nie zaczyna się od więc, więc ja zaczynam od A).
Michał z Wilcza (szef) to super gość, zawsze uśmiechnięty, zawsze pomocny, idzie na rękę jak tylko może.
Chłopaki z serwisu to współwłaściciele (dwaj główni) więc to ich biznes i zależy im na opinii.
Naprawiają sprawnie i dobrze, często pomagają tak po prostu - np. trzeba dokręcić łożysko główki ramy - 5 minut i gotowe, nic sobie za to nie liczą.
Motocykle sprowadzają od zeszłego roku. Znam Michała osobiście, mam go na FB i nie raz rozmawiałem z nim przez telefon. Przyglądałem się tym sprzętom i rozmawiałem z nim o tym. Michał próbuje najtrudniejszego u nas rynku, czyli dobre sprzęty w niekoniecznie konkurencyjnej cenie.
Aby cena była konkurencyjna, sprzęty nie mogą być dobre - to proste jak budowa cepa.
Widziałem kilka sprzętów. Michał wyszukuje same perełki. Może też przyprowadzić sprzęt na zamówienie. Można z powodzeniem im zaufać.
Jadę właśnie wkrótce do nich na serwis (jak zwykle zresztą). Tym razem zawory. Znów sobie pooglądam co tam w silniku "piszczy" :-D

Nie jest łatwo chłopakom, ale mimo to starają się przetrwać od lat i jak widać - z powodzeniem!

W mototopie mają o nich złe zdanie. Każdy sobie. Ja jestem zadowolony.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001582724054
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Warsztat WilczaGarage

Postprzez elf077 » N maja 05, 2019 7:42 pm

Dzięki ,,raphi". Zapewne nie będę tak poprawny z polszczyzny jak Ty w swojej opinii, lecz serdeczne dzięki za potwierdzenie mojego przeczucia. Już wyjaśniam. Mam zarezerwowanego i nich sprzęta,
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbf ... BSF31.html?
Zarezerwowałem go z marszu, zobaczyłem jak wystawili, może dzień wcześniej, bo aukcje śledziłem od kilku miesięcy, sprawdziłęm opinie, mają same pozytywne lecz tylko o serwisie o sprzedaży ani mru mru, może moja będzie pierwsza i to pozytywna, tylko niech mi dostarczę w końcu tego sprzęta hih. Więc podjechałem i zarezerwowałam mimo że na motocyklach to ja się specjalnie nie znam, a obliczu fachowców to w ogóle, ale przekonali mnie. Facet który sprowadza z gadki 5+, chciałbym by moja córka w połowie była tak dobra z polskiego na maturze ustnej a właśnie ją rozpoczyna. Piszę z gadki bo tylko tak gościa znam. Wiesz jak to jest masz czas to myślisz czy podjąłeś dobrą decyzję, w końcu to nie mało kasy, ale z negatywnymi jeszcze się nie spotkałem więc dalej jestem spokojny hi. Też mam zamiar u nich serwisować mimo że mam 120 km. Jak będzie zobaczymy, chłopaki naprawdę fajne, jak byłem oglądać potraktowali po swojsku nie jak jakiegoś leszcza i to było miłe.
Pozdrawiam.
elf077
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 29, 2019 6:13 pm
Lokalizacja: 42-289 Woźniki
Wiek: 58
Imię: Henryk
Motocykl: Honda CBF 1000FA
W siodle: <100 kkm

Re: Warsztat WilczaGarage

Postprzez bushmaster » N maja 05, 2019 7:55 pm

W sprawie kupna nie pomogę, bo nigdy od nich nie kupowałem ani nie znam nikogo, kto by kupował.
Co do serwisu, to opinie mam na plus z jakimiś tam niewielkimi zastrzeżeniami. Chociaż potwierdzę, co napisał raphi - ostatnio zmieniałem opony w MotoTop i narzekali na Wilczą (m. in. stwierdzili, że łańcuch u mnie jest napięty jak struna - ustawiany właśnie w Wilczej; poprawili w ramach usługi).

A tę CBFkę też wypatrzyłem, nawet rozważałem oględziny ;)
Daj znać, jak się będzie spisywać :)
Avatar użytkownika
bushmaster
Maniak
 
Posty: 1115
Dołączył(a): Cz sty 10, 2013 2:38 pm
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: CBF 1000 FA '13
W siodle: <100 kkm

Re: Warsztat WilczaGarage

Postprzez elf077 » Pn maja 06, 2019 7:35 pm

Dzięki ,, bushmaster" za opinię, wiesz konkurencja, mam nadzieję, że zdrowa bo maszyn na rynku jest mnogo i roboty starczy dla każdego, a jak będą dobrzy i uczciwi to się od roboty nie ogarną. Więc niezdrowe podkopywanie opinii niczemu nie służy, a nie myli się tylko ten co nic nie robi, ważne by się przyznać do błedu i poprawić lub naprawić. Dam znać jak to lata, choć sam najpierw będę się musiał tego motocykla nauczyć, na razie ujeżdżałem crusiera w postaci Draga 1100 a to inna bajka hihi.
Pozdrawiam.
elf077
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 29, 2019 6:13 pm
Lokalizacja: 42-289 Woźniki
Wiek: 58
Imię: Henryk
Motocykl: Honda CBF 1000FA
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztaty / Serwisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości